Connect with us

Спорт

Агуеро не покине Манчестер Сіті до 2021 року — Украинские новости


Новини спорту:Тарас Степаненко розповів про Мірчу Луческу і Паулу Фонсека.

Півзахисник «Шахтаря» Тарас Степаненко в прямому ефірі інстаграма Tribuna.com розповів про Мірчу Луческу і Паулу Фонсека.

«Луческу багато дав« Шахтарю ». І йому в якій мірі прикро, коли його забувають. Тим більше, у людини вже вік. Тому він періодично нагадує про себе.

Каже, що сьогоднішній «Шахтар» — його спадщина. В якійсь мірі є частина правди. Тренер йде, він створив команду, яка виграє, а футболісти нікуди не пішли. Тут по-іншому бути не може. Тренер може брати участь в трансферах, є ланцюжок людей, яка це вирішує.

Фонсека радикально перебудував гру, це правда. Було дуже багато тактичних занять по дві години два рази на день, відточували все до дрібниць. Для того, щоб люди зрозуміли, що він хоче. Футболісти залишилися ті ж, але стиль гри змінився.

Гусєв: Я не пам’ятаю, щоб Олег Блохін з нами прощався

Все не можеш змінити — є м’яч і поле. Нові правила не можеш внести. Тому вважаю, що Луческу не до кінця прав.

Фонсека спочатку хотів грати за схемою 4-4-2. Це не наша схема. Ми не знали, як в неї грати. Для цієї схеми у нас неукомплектовані команда — потрібні два лося, які будуть бігати попереду все 90 хвилин. У нас ніколи такого не було.

При Луческу завжди грали з одним нападником. Команда комплектувалася під цей стиль гри. Але те, що ми вилетіли від «Янг Бойз», не залежало від схеми — у нас була купа моментів. Потім перебудувалися, почали грати по-іншому. Але справа не в схемі », — сказав Степаненко.

Источник

Comments

Новости