Connect with us

Коррупция

Активісти звернули до МВС через патрульних, Які відмовіліся фіксуваті Порушення карантину Мережа «Епіцентр»


ГО «Стоп Корупції» звернули до заступника міністра МВС України Антона Геращенка з повідомленням про халатність патрульних, Які два дні поспіль відмовляліся фіксуваті Порушення правил карантину.

Активісти звернули до МВС через патрульних, Які відмовіліся фіксуваті Порушення карантину Мережа «Епіцентр»
В «Епіцентрі» ВСТАНОВИВ «острівці» з продуктами, однак люди купують НЕ їх Фото: СтопКор

У заяві йдет, что Правозахисник организации зафіксувалі продажів товарів НЕ Першої необхідності в мережі магазинів «Епіцентр». Це повторилося двічі — 30 та 31 березня.

Ті самє — й у других містах України, стверджують Заявника.

«Уряд заборонено скупчення людей. Однако система онлайн-замовлень «Епіцентру» провокує ті самі скупчення. До прикладу, у Рівному біля магазину «Епіцентр» зібрався Натовп. Люди стояти у Великій черзі без масок та засобів захисту, Аби забрати свои онлайн-замовлення (на світліні видно щонайменш 24 людини) », — зазнача у зверненні.

Відомо, что 30 березня журналісти «СтопКору» з 13:00 до 14:00 у торговельному центрі «Епіцентр» на вул. Кільцевій 1 Б зафіксувалі Порушення постанови Кабміну від 11 березня 2020 року №211. У магазині продавали товари не Першої
необхідності. Журналісти віклікалі поліцію.

Патрульні віїхалі на місце, зафіксувалі правопорушення, но відмовіліся на місці складаті адміністративний протокол за статтю 44-3 КУпАП, натомість супроводу Журналістів до Голосіївського УП ГУ НП Києва для написання пояснень та заяви, Якій прісвоїлі № ЄО 17961.

Следующего дня з 14-ї до 15-ї години знімальна група зафіксувала ті самі Порушення, но Вже в гіпермаркеті «Епіцентр» на вул. Полярній, 20 Д. Журналісти знов віклікалі патрульної поліцію.

На місце пригоди Приїхали патрульні поліціянті, зокрема, заступник командира роти Управління патрульної полиции міста Києва Ігор Анатолійович Сергієнко.

«Він отказался фіксуваті Порушення. Відверто ігнорував, что на его очах відбуваються протиправні Дії. Поводивши собі зі знімальною групою зухвало. Адміністративний протокол за статтю 44-3 КУпАП складаті отказался та просто пішов геть з місця Вчинення правопорушення », — наголошено в заяві.

Автори Звернення попросили МВС перевіріті обставинні та прітягнуті вінніх у порушенні постанови Кабміну, а такоже правоохоронців до відповідальності.

Активісти звернули до МВС через патрульних, Які відмовіліся фіксуваті Порушення карантину Мережа «Епіцентр»
«Стоп Корупції» звернули до МВС. Вимоги заявника Фото: скріншот

Зазначімо, что в Україні зафіксовано 669 віпадків коронавірусної хвороби COVID-19, а скупчення людей могут спровокуваті неконтрольоване Поширення вірусної інфекції. «СтопКор» бажає всім здоров’я!Comments

Новости