Connect with us

Культура

Актриса Хлоя Беннет хоче власний спін-офф за "Агентам Щ.И.Т." — Українські новини


Новини культури:У майбутніх спін-оффах з'являться много Знайомі лица.

Як відомо, історія Ріка Граймса з "Ходячих мерців" ще далека від завершення, тому что Попереду глядачів чекає три повнометражні фільми про персонажа Ендрю Лінкольна. Незважаючі на ті что Рік полетів на вертольоті в невідомому напрямку, Опинившись далеко від своих Близько, у Майбутній трілогії в тій чи іншій форме повінні з'явитися много героїв, Знайомі глядач по флагманському серіалу.

Ранее стало відомо, что в спін-офф про Ріці з'являться Норман Рідус, Данай Гуріра, Джеффрі Дін Морган и Кейлі Флемінг, а зараз надійшла інформація про участь в проекті Меліссі МакБрайд.

В "Ходячих мерців" за МакБрайд закріплена роль Керол Пелетье, яка багатьма Глядач розцінюється як один з найяскравішіх персонажів у всьому серіалі. Кроме того, у неї много Спільного з РІКОМ. Согласно We Got This Covered, доля актриси у Майбутній трілогії Вже вірішено, однак поки неясно, в якому сортаменту з трьох фільмів Варто чекати ее з'явилися. Цікаво, что МакБрайд Вже доводять бути "кросовер-персонажем", оскількі вона поряд з Лінкольном фігурує в одному з епізодів побічного серіалу "Бійтеся ходячих мерців".

Відома передбачувано дата Вихід фінального епізоду 10 сезону "Ходячих мерців"

Тім годиною в Інтернет начали просочуватіся Перші Відомості про сюжет майбутніх фільмів про Ріка Граймса. Например, інсайдери передаються, что герой виявило в комуні вчених, Які шукають протіотруту проти зомбі-вірусу. Здається, что це хороші хлопці, но Граймс Належить дізнатіся, что їх методи суперечать етіці, тому что смороду проводять Досліди на живих людях.

джерелоComments

Новости