Connect with us

Спорт

Ана Іванович веде свою боротьбу з коронавірусів — Украинские новости


Новини спорту:Надаль закликав іспанських спортсменів зібрати € 11 млн на боротьбу з коронавірусів.

іспанський тенісист Рафаель Надаль виступив із заявою, в якому попросив спортсменів своєї країни допомогти зібрати € 11 млн на боротьбу з коронавирусной інфекцією.

«Ми, спортсмени, несемо серйозну відповідальність за все, адже нас підтримують вболівальники. Зараз саме той момент, коли ми не можемо вас підвести. Я і Пау Газоль запускаємо ініціативу, яка повинна об’єднати спортсменів і, як наслідок, допомогти організації» Червоний хрест » .

Мета — зібрати 11 млн для допомоги постраждалим. Ми віримо, що багато спортсменів візьмуть участь в такій історії. Я і Газоль вже зробили свій внесок «, — цитує Надаля Reuters.

Названа орієнтовна дата проведення Олімпіади в Токіо

Нагадаємо, через загрозу поширення коронавирусной інфекції в усьому світі масово переносять і скасовують спортивні заходи. Спалах COVID-19 була зафіксована в кінці минулого року в Ухані (Китай). За останніми даними, від коронавируса померло понад 22 тис. Чоловік. При цьому з числа тих, що заразилися вилікувалося понад 117 тис. У Росії відомо про 840 випадки зараження. Повністю одужали 38 осіб, крім того зафіксовано три летальні випадки.

Источник

Comments

Новости