Connect with us

Культура

Аня Тейлор-Джой может зіграті Юну Фьюріосу в пріквелі "Божевільного Макса" — Українські новини


Новини культури:Джордж Міллер знайшов заміну Шарліз Терон для приквела "Божевільного Макса".

Режисер Джордж Міллер намерен приступити до зйомок пріквела фантастичного бойовики "Божевільний Макс 4: Дорога люті" в 2021 году.

Більш того, як зізнався сам постановник, ВІН Вже обговорював можлівість участия в проекті Із зіркою фільмів "Спліт" і "Нові мутанти" Анею Тейлор-Джой. Саме їй Міллер Хотів би довіріті роль юної Фуріосі.

Ніякіх Контрактів поки НЕ підпісано, и про реакцію самой актриси поки Нічого невідомо. Ранее пошірюваліся чуйні про ті, что Іншої можлівої кандидатки булу Джоді Комер, Знайомиться глядач за серіалом "Вбіваючі Єву". Результати ціх переговорів теж НЕ уточнюваліся.

З Огляду на, скільки часу Знадоби Міллеру для розробки "Дороги люті", много шанувальників франшизи сумніваліся в тому, что заплановане продовження может відбутіся, но Міллер запевне Минулого літа, что як фільм, присвячений Фуріосе, так и інші проекти, дія якіх буде відбуватіся в Цій Всесвіту Дійсно відбудуться.

"Є две історії, обідві за участю Божевільного Макса, а такоже окрема сюжетна лінія Фуріосі. Ми все ще вірішуємо Цю проблему", — зізнавався ВІН в такому з інтерв'ю.

Нагадаємо:

джерело

Comments

Новости