Connect with us

Наука

Apple передасть 10 мільйонів захисних масок для США і Європи — Украинские новости


Німецька корпорація Bosch розробила швидкий тест на виявлення вірусу Covid-19.

Про це повідомляється на сайті корпорації.

«Надійні результати тестування дозволяють проводити диференційну діагностику за менш 2,5 години», — йдеться в повідомленні.

Звичайні тести вимагають 2-3 дня для того, щоб виявити наявність коронавируса.

Тест Vivalytic від компанії Bosch Healthcare Solutions (дочірня компанія Bosch) є одним з перших повністю автоматизованих молекулярно-діагностичних тестів в світі, які можуть використовуватися безпосередньо у всіх медичних установах. До того ж він може діагностувати 10 респіраторних збудників одночасно і відповідає вимогам Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Apple передасть 10 мільйонів захисних масок для США і Європи — Украинские новости

Тест розроблений спільно з Randox Laboratories Ltd (Північна Ірландія). Точність діагнозу — більше 95%.

Розробники обіцяють, що тест буде доступний в Німеччині з квітня з подальшим просуванням його на європейських та інших ринках. «Швидким тестом Bosch Covid-19 ми хочемо внести свій вклад в стримування пандемії коронавируса. Так інфікованих пацієнтів можна буде швидше ідентифікувати та ізолювати», — заявив глава компанії Волкмар Деннер.

Читайте також: Кабмін шукає гроші на виробництво вітчизняних тест-систем — Пристайко

За даними Bosch Healthcare Solutions протягом 24 годин за допомогою одного аналізатора вірулітіческого аналізу можна провести до десяти випробувань. Тобто, за допомогою всього 100 пристроїв можна проводити до 1000 тестів в день.

За даними Worldometers, станом на 14.00 26 березня в світі зафіксовано 487 452 випадків зараження коронавірусів, з них 22 028 летальних, 117582 людини одужали.

В Україні 156 лабораторно підтверджених випадків Covid-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав.

Фото: bosch-presse.de

Comments

Новости