Connect with us

Бизнес

Австрійська авіакомпанія Lauda 29 травня закриє свою базу в Відні — Украинские новости


Австрійська авіакомпанія Lauda (Laudamotion), яка є «дочкою» ірландського лоукостера Ryanair, закриває 29 травня своєю основну базу в Відні після того, як не вдалося домовитися з профспілками про зниження зарплат працівникам на тлі коронакрізіса.

Відповідну заяву було поширено австрійської бюджетною авіакомпанією в п’ятницю, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в Австрії.

«Lauda глибоко шкодує про втрату понад 300 робочих місць для екіпажів Airbus A320 і закриття бази Lauda в вене в наступну п’ятницю, 29 травня. Профспілка Vida ганебно проігнорував бажання понад 95% пілотів і 70% кабінного екіпажу бази A320 Lauda в вене і знищив понад 300 добре оплачуваних робочих місць «, — йдеться в заяві.

У лоукостер звинуватили профспілка в тому, що той не погодив новий колективний договір, який пропонувався персоналу і передбачав скорочення зарплат. Зі свого боку, в Vida заявили, що не могли погодитися з договором, оскільки він передбачав нетто-зарплати, були менше прожиткового мінімуму в Австрії.

Крім того, в Lauda звинуватили і австрійський уряд у відсутності підтримки на тлі допомоги іншої авіакомпанії — «Австрійським авіалініям» (Austrian Airlines), що є дочірньою компанією німецької Lufthansa.

Зараз на віденській базі Laudamotion знаходиться 21 з 26 аеробусів А-320. До кінця травня вони будуть переміщені на інші бази авіакомпанії в Німеччині (Штутгарт і Дюссельдорф) і Іспанії (Пальма-де-Майорка). У компанії планують, що віденські маршрути авіакомпанії здійснюватимуть з інших міст, якщо вдасться взагалі пережити коронакрізіс.

Поряд з цим, відомо, що Ryanair забрав у Lauda слоти на зліт і посадку. Очікується, що в найближчі дні ірландський лоукостер, який відновлює з 1 липня призупинені через пандемію авіаперевезення, представляє нову програму по віденським маршрутами.Source link

Comments

Новости