Connect with us

Спорт

«Барселона» може звільнити Вальверде за результатами двох наступних матчів — Украинские новости


Новини спорту:Магнуссен втратив восьму позицію на Гран-прі Сінгапуру через пакет, який застряг в передньому антикрилі.

«Хаас» повідомив, що пластиковий пакет, який застряг в передньому антикрилі боліда Кевіна Магнуссен, коштував йому значної втрати темпу і місця в окулярах на Гран-прі Сінгапуру.

Магнуссен йшов на восьмій позиції, однак після заключного відрізка в режимі машини безпеки пластиковий пакет, що зачепився за крило, значно змінив аеродинаміку «Хааса». Передбачається, що датчанин втрачав приблизно чотири секунди на кожному колі, а його шини стали сильніше деградувати. За три кола до фінішу команда прийняла рішення покликати Магнуссен на піт-стоп.

«Він раптово став пілотувати повільніше. Ми перевіряли переднє крило, тому що один з інженерів повідомив, що бачить втрату притискної сили. Ми вирішили, що воно зламалося, хоча Кевін говорив, що ні з чим не стикався. Ось чому ми провели піт-стоп. Чи змогли б ми зберегти шини без пакета? Я не знаю », — сказав керівник команди Гюнтер Штайнер.

З’явилося відео аварії Квята і Райкконена на Гран-прі Сінгапуру

Магнуссен фінішував на 17-му місці, проте в кінці гонки показав найшвидше коло Гран-прі Сінгапуру.

«Хаас» всього один раз заїжджав в окуляри за останні дев’ять етапів і займає передостанню сходинку в Кубку конструкторів.

ИсточникComments

Новости