Баварія відвантажила 13 голів супернику в товариському матчі (Відео) — Украинские новости

У матчі 3-го туру англійської Прем’єр-ліги «Тоттенхем Хотспур» поступився «Ньюкасл Юнайтед» з рахунком 0: 1. Зустріч відбулася в Лондоні на стадіоні «Тоттенхем Хотспур». Обслуговував матч арбітр Майк Дін.

Тоттенхем — Ньюкасл 0: 1

Гол: Жоелінтон, 27.

Тоттенхем: Льоріс — Уокер-Пітерс (Еріксен, 62), Альдервейрельд, Санчес, Роуз (Девіс, 88) — Уінкс, Сіссоко — Сон Хин Мін, Ламела (Ло Чельсо, 62), Моура — Кейн.

Ньюкасл: Дубравка — Крафт, Шер, Лассельс (Фернандес, 82), Дамметт, Рітчі — Альмірон, Хейден, Лонгстафф, Сен-Максімен (АМСУ, 17) — Жоелінтон (Муто, 88).

Попередження: Уінкс, Роуз — Рітчі, Жоелінтон.

Розкішний гол Будковского з кутового приніс Зорі перемогу над Карпатами (Відео)

Єдиний гол був забитий в середині першого тайму. Автором голу став Жоелінтон, якому асистував Крістіан Атсу.

Ліверпуль встановив новий клубний рекорд у АПЛ

Феноменальна результативність: форвард Ман Сіті забив 400-й гол у кар’єрі

«Ньюкасл Юнайтед» перервав серію з двох поразок поспіль і, набравши три очки, піднявся на 18-е місце в турнірній таблиці англійської національного чемпіонату. «Тоттенхем Хотспур» (4) — на сьомому місці в таблиці.

Українець Зінченко більше всіх створив гольових моментів у грі проти Борнмута

Також завершився ще один матч 3-го туру чемпіонату Англії. «Вулверхемптон» зіграв внічию «Бернлі» з рахунком 1: 1. Зустріч відбулася в Вулверхемптоні на стадіоні «Моліні». На 13-й хвилині рахунок відкрив Барнс, але господарі відігралися в компенсований час другого тайму завдяки голу Рауля Хіменеса.