Connect with us

Новости региона

Близько сотні поліцейськіх продолжают шукати 16-річного Дмитра Степарука на Житомирщині


Пошукова операція зі встановлення місця знаходження неповнолітнього жителя Хорошівського району продовжується. Поліцейські разом з громадою відпрацювалі вже значний теріторію, у тому чіслі самого села та довколішню місцевість.

Поліцейські ВСТАНОВИВ, что востаннє хлопця бачили Увечері 21 лютого у районному центрі, де ВІН відпочівав Із товаришами. За словами молодих людей, хлопець МАВ Намір діставатіся додому. Однако до села ВІН так и не вернулся ні того ж дня, ані следующего. Телефонний зв'язок Із хлопцем такоже увірвався.

Близько сотні поліцейськіх продолжают шукати 16-річного Дмитра Степарука на Житомирщині

Пошукові заходи полиции Почаїв Одразу после надходження ПОВІДОМЛЕННЯ від матері про его знікнення. За зібранімі свідченнямі від жінки та товаришів юнака стало відомо, что ВІН НЕ МІГ самостійно віїхаті за Межі району, бо НЕ МАВ при Собі ані грошей, ані жодних документів.

Близько сотні поліцейськіх продолжают шукати 16-річного Дмитра Степарука на Житомирщині

— До відпрацювання райцентру, села, де юнак проживав, довколішньої місцевості Наразі залучені значні сили. Близько сотні людей вже третій день поспіль крок за кроком прочісують визначення теріторію. До пошуків, окрім ПРАЦІВНИКІВ Хорошівського та сусідніх територіальних підрозділів полиции, залучені кінологі, у тому чіслі курсанти Житомирського навчального центру, Бійці роти полиции особливого призначення, нацгвардійці, рятувальники и Місцева громада. Станом на 17 годину 26 лютого Пошуки трівають, — прокоментував заступник начальника ГУНП Житомирщини Артем Лісогор.

Нагадаємо, Хорошівськім відділенням полиции розшукується 16-річний Дмитро Степарук, Який 21 лютого Пішов з дому и доніні его Місцезнаходження Невідоме.

Прикмети Дмитра: середня зросту, темне волосся, на правій щоці має родима пляма.

Був одягненій у чорний спортивний костюм, сіру куртку, чорні кросівки.

Шановні громадяни! Если ви володієте будь-Якою інформацією относительно місця знаходження Дмитра Степарука, повідомте за номерами телефонів (096) 812 79 51, (0414) 532102, на спецлінію «102» або зверніться до найближче відділення полиции. '

Источник

Comments

Новости