Connect with us

Новости региона

Блогер викрав Чоловіка та Викладаю у ятір Знущання над нимРозшукуючі зниклого безвісті, оперативники крімінальної полиции Бердичівського відділу виявило в мережі Інтернет відеотрансляцію Знущання з него.

Відтак поліцейські ВСТАНОВИВ місце перебування та звільнілі Чоловіка. У рамках досудового Розслідування триває з'ясування всех обставинні. Трьом особам оголошено про підозру у вчіненні злочин.

25 травня до полиции звернули бердічівлянка Із повідомленням про безвісне знікнення ее 28-річного сина. За словами жінки, кілька днів тому ВІН Пішов з дому та не вернулся.

У ході першочерговіх ЗАХОДІВ поліцейські опіталі рідних та знайомиться зниклого, опрацювалі іншу наявний інформацію. У результате во время моніторингу мережі Інтернет виявило відеоканал, на якому транслюваліся відео Знущання з розшукуваного.

— Місце знаходження приміщення, де все відбувалось, ми ВСТАНОВИВ с помощью технічних засобів під час прямої трансляції. Одразу ж, за погодження з місцевою прокуратурою, провели невідкладний обшук у квартирі 33-річного жителя райцентру, — розповідає начальник Бердичівського відділу полиции Олег Мельничук. — Там виявило нашого розшукуваного у непрітомному стані. Такоже вилуч техніку, с помощью якої вівся СТРІМ на відеоканалі.

Попередньо встановлен, что 23 травня на вулиці незнайомець предложили 28-річному чоловікові додатковий заробіток. ВІН обманом заманивши того до себе у квартиру, де весь цею годину разом з іншімі особами утрімувалі его в неволі. До того ж періодічно знущаліся, завдаючі удари різнімі предметами, знімаючі це на відео та демонструючі в мережі Інтернет.

У розшуканого Чоловіка медики діагностувалі черепно-мозкова травму, струс головного мозком та множінні крововіліві.

30 травня блогеру та ще двом прічетнім бердічівлянам, ВІКОМ 38-ми та 34-х років, за погодження з Бердічівською місцевою прокуратурою слідчі оголосілі про підозру у вчіненні злочин, передбачення ч.2 ст.146 (Незаконне позбавлення Волі або Викрадення людини) КК України . После проведення необхідніх слідчіх Дій можлива кваліфікація й за іншімі статтей Крімінального кодексу.

Відповідно до чинного законодавства прічетнім до правопорушення может загрожуваті обмеження або позбавлення Волі на строк до 5 років.

Источник

Comments

Новости