Connect with us

Спорт

Бокс. Шакур Стівенсон оголосив про перехід в другій напівлегкій вага


Новини спорту:Талановитий чемпіон не дочекався об'єднавчого бою.

Чемпіон світу за версією WBO в напівлегкій вазі, американець Шакур Стівенсон (13-0-0, 7 KO) оголосив, що свій наступний бій проведе в рамках другого напівлегкої ваги (до 59 кг). При цьому не повідомляється, чи планує після цього Шакур повернутися в напівлегкій вага для захисту пояса або залишить його вакантним.

Своє рішення Стівенсон мотивував тим фактом, що не дочекався об'єднавчого бою проти чемпіона IBF, британця Джоша Уоррінгтона (30-0-0, 7 KO), який вирішив зустрітися з "регулярним" володарем титулу WBA, китайцем Чу Кеном (18-2-0 , 3 KO).

"Так, я подер у другій напівлегкій вазі в своєму наступному бою. Я затримався через Уоррінгтона, але, схоже, він не хоче битися. Тепер він говорить про бій з Чу Кеном. Вони вже уклали угоду. Коли вони оголосять про це — я піднімуся, тому що у мене не залишається вибору. Так чи інакше, я хотів цього бою", — сказав Стівенсон.

Ділліан Уайт заговорив про завершення кар'єри

Сам Стівенсон мав провести перший захист титулу проти колумбійця Мігеля Марріагі, але їх поєдинок був скасований через коронавируса.

Источник

Comments

Новости