Connect with us

Наука

Боротьба з дезінформацією є пріоритетом Youtube — президент компанії


Боротьба з дезінформацією в мережі Youtube є основним викликом, з яким бореться сьогодні компанія, і ставка тут робиться на правдивість і аналітичну роботу з видалення помилкового контенту.

На цьому під час дискусії про погрози на веб-просторі в рамках Всесвітнього економічного форуму в Давосі заявила президент компанії Youtube Сьюзен Войчицька.

"Ми дуже зосереджені на виклик, яким є дезінформація. Ми фокусуємося на відповідальності за контент (який розміщується на платформі Youtube, — ред.), Який є нашим основним пріоритетом протягом останніх кількох років ", — підкреслила Войчицька.

Читайте також: Кнопки редагування в Twitter ніколи не буде — директор

Зокрема, вона зазначила, що в своїй роботі фахівці компанії звертають особливу увагу на авторитет і репутацію осіб, які розміщують інформацію на платформі. При цьому, якщо інформація є суспільно важливою, то ці користувачі повинні мати довгу історію розміщення адекватної інформації в Youtube.

За її словами, розміщене відео також має бути правдивим. Якщо є сумніви в представленій інформації, то фахівці компанії перевіряють її правдивість, наприклад в Вікіпедії.

Читайте також: Південна Корея оштрафувала Google за платний відеосервіс YouTube

Іншим дуже важливим питанням Войчицька назвала боротьбу за те, щоб всі коментарі були від легально зареєстрованих людей.

Як раніше повідомляло агентство, Facebook посилює боротьбу з фейк і маніпулятивним контентом

Источник

Comments

Новости