Connect with us

Новости региона

Бунечко пообіцяв актівістам зняти турнікет в Жітомірській ОДА после карантину


Активісти показали Нові Встановлені турнікеті в Жітомірській ОДА.

За словами Михайла Сліпченка, встановлення обмежень у пересуванні органами власти — це повернення у часи керування Партии регионов та Януковича.

Відео у мережі Facebook віклав Олег Піонтківській.

«Зайшовші у Житомирських облради та ОДА ми бачим повернення у часи Рижука (Сергій Рижук голова Житомирської ОДА 2010-2014 рр. Партія Регіонів ред.) Тоді у облраді теж знаходівся турнікет. Тут обмежуються Конституційні права громадян и жодних Розпорядження про встановлення цього турнікету немає », — сказав у відео Михайло Сліпченко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Жітомірській ОДА демонтувалі турнікеті на першому поверсі. ФОТО

До активістів Вийшов голова ОДА Віталій Бунечка та пояснивши встановлення турнікету обмеження відвідін приміщення через карантин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У міській раді ВСТАНОВИВ турнікеті: до Дебоя не пройти?

«Коли знімуться останні карантінні заходь, турнікет демонтують. Вчора у нас 34 людини захворіло в області. Если виявляв таку Кількість Хворов впродовж декількох днів, ми повернемося назад у карантин. Надіюсь, что до Сесії ми віберемося з карантину и заберемо цею турнікет », — пояснивши актівістам голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

Нагадаємо, что Вперше в органах власти турнікет з'явився у Жітомірській міській раді у 2012 году. Цього ж року турнікет ВСТАНОВИВ и в Жітомірській ОДА.

Источник

Comments

Новости