Connect with us

Спорт

Чемпіонат Європи-2020 по художній гімнастиці в Києві можуть перенести — Украинские новости


Новини спорту:ФК Уніон переживає надзвичайно важкі часи.

Футболісти берлінського клубу «Уніон«Погодилися відмовитися від зарплати, щоб допомогти клубу пережити важкі фінансові часи через припинення сезону Бундесліги на тлі поширення коронавируса в Німеччині.

Про це повідомляє прес-служба ФК «Уніон».

«Поширення коронавируса, заходи по боротьбі з ним, включаючи відстрочку футбольних змагань Бундесліги, створили надзвичайну і складну ситуацію для клубу. Персонал першої команди, а також співробітники клубу і дочірні компанії спільно вирішують цю проблему.

Відділ футболу першої команди погодився відмовитися від своєї зарплати. Менеджери і співробітники клубу домовилися про скорочення робочого часу, що також призведе до скорочення заробітної плати«, — йдеться в повідомленні.

Екс-президент Баварії пророкує важкі часи для футболу

Раніше повідомлялося, що гравці мюнхенського футбольного клубу «Баварія» погодилися на 20% знизити собі зарплату через пандемію коронавируса. Цей крок дозволить клубу уникнути скорочення інших співробітників клубу і зниження їх зарплат.

У світі станом на ранок 26 березня кількість підтверджених випадків коронавируса Covid-19 становить 472 076 тисяч, про що свідчать дані Центру системних досліджень і інжинірингу при університеті Джонса Гопкінса.

Як повідомлялося, в Україні станом на вечір 25 березня підтверджено 145 випадків коронавируса, 5 людей померли, один пацієнт одужав.

Источник

Comments

Новости