Connect with us

Спорт

Чемпіонат Мексики завершено без догравання


Новини спорту:Команди «Крус Асуль» і «Леон» отримають путівки в Лігу чемпіонів КОНКАКАФ.

Турнір Клаусура 2020 на чемпіонаті Мексики був скасований через тривалу пандемії коронавируса, оголосили керівники мексиканського футболу 22 травня.

В турнір не буде визначено чемпіон, але команди «Крус Асуль» і «Леон», які йшли на першому і другому місцях відповідно, отримають путівки в Лігу чемпіонів КОНКАКАФ наступного сезону.

У заяві ліги сказано: «В останні тижні були проведені постійні робочі групи і переговори з департаментом охорони здоров'я федерального уряду, які дозволили б нам відновити Клаусуре 2020 відповідально і без ризику для будь-якого члена футбольної сім'ї в Мексиці.

Однак час пандемії, яке ми переживаємо, призвело до збільшення обмежень за графіком, що не дозволяє нам продовжувати змагання, не піддаючи ризику членів цієї великої родини. Тому абсолютною більшістю Асамблея ліги погодилася завершити Клаусуре 2020 для чоловічої і жіночої ліг ».

Зірки українського спорту в вишиванках (Фото)

Мексиканська ліга була припинена 15 березня після 10 турів Клаусуре. Залишалося провести ще 7 турів плюс плей-офф раунд. Сезон збиралися закінчити в тій чи іншій формі, але це стало неможливим з ростом числа випадків коронавируса в Мексиці. Так, у клубу «Сантос Лагуна», що йшов на 3-му місці, було зафіксовано відразу 12 випадків інфікування.

Источник

Comments

Новости