Connect with us

Коррупция

Чернігівська область: піротехнікі ДСНС зніщілі 42 боєприпаси | СтопКор


26 березня група піротехнічніх робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувальна загону спецпрізначення Управління ДСНС України у Чернігівській області зніщено 42 боєприпаси часів Другої Світової Війни.

26 артилерійських снарядів калібром 45 мм та 15 артилерійських снарядів калібром 57 мм були віявлені напередодні саперами ДСНС при Додатковий обстежені территории в с. Товкачівка Прилуцький району. Арсенал боєприпасів вивез спецавтомобілем за Межі населеного пункту та зніщено у встановленому порядку.

Артилерійський снаряд калібром 85 мм Було Виявлено во время проведення земляних робіт в господарстві приватного житлового будинку в с. Ладинка Чернігівського району. При Додатковий обстеженні прилеглої території других вібухонебезпечніх предметів не виявлено.

Рятувальники державної служби України з ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ звертають до громадян Із застережень дотримуватись ЗАХОДІВ безпеки у разі Виявлення вібухонебезпечніх або підозріліх предметів. Про знахідку Негайно повідомте рятувальніків за номером телефону «101» або правоохоронців за номером телефону "102".

120.jpg119.jpg

У ДСНС України у Чернігівській області

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)(0);
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = «http://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&appId=475739962595717&version=v2.3»;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Источник

Comments

Новости