Connect with us

Коррупция

Чернігівська область: Упродовж Минулої доби вогнеборці ліквідувалі 4 пожежі, 1 особа погибли | СтопКор


Упродовж Минулої доби на территории Чернігівської області вінікло 4 пожежі в житловому секторі громадян, во время якіх Загинули 1 людина. Ймовірнімі причинами загоряни послужило коротке замкненому електромережі, Порушення правил пожежної безпеки при ЕКСПЛУАТАЦІЇ печей та необережному поведение з вогнем.

Так, 25 березня о 19:50 до служби порятунку "101" у Бобровицького районі надійшло ПОВІДОМЛЕННЯ про Пожежа житлового будинку в с. Кобижча, что за 10 км від районного центру.

Оперативно до місця події прібуло відділення 15-ої державної пожежно-рятувальної части У ДСНС України у Чернігівській області та Місцеві сільські вогнеборці. На тій момент у помешканні спостерігалось щільне задімлення и горіння в одній Із кімнат будинку. Рятувальники в апаратах захисту ОРГАНІВ дихання та зору приступили до Гасіння пожежі. Спільнімі діямі Пожежа о 20:10 Було локалізовано та о 20:55 остаточно ліквідовано. Во время розвідки у заповнений димом будинку на ліжку вогнеборці виявило Тіло 76-річної жінки.

У зв'язку з ЦІМ, рятувальники ДСНС України сподіваються на свідомість кожного громадянина та попереджають про недопустімість халатного відношення до ЗАХОДІВ пожежної безпеки. Чи не перевантажено електромереж та не користуюсь саморобний подовжувач та некаліброванімі плавкими вставками у запобіжніках, так звані "жучки". Пам'ятайте, лишь Суворов Дотримання ціх правил поможет Вам избежать лиха. Будьте обережні, бережіть своє життя и майно від пожеж.

58.jpg60.jpg

У ДСНС України у Чернігівській області

(function(d, s, id) {
var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)(0);
if (d.getElementById(id)) return;
js = d.createElement(s); js.id = id;
js.src = «http://connect.facebook.net/uk_UA/sdk.js#xfbml=1&appId=475739962595717&version=v2.3»;
fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, ‘script’, ‘facebook-jssdk’));

Источник

Comments

Новости