Connect with us

Новости региона

Чоловіка та жінку, Які змушувалі двох маленьких дітей Сортувати пляшки у пункті прийому склотари, прітягнулі до адмінвідповідальності


У соціальній Інтернет-мережі 26 серпня ширше відео Із записів роботи двох дітей у пункті прийому склотари в обласному центрі. Ювенальні інспектори полиции разом зі службою у справах для дітей та Центром СОЦІАЛЬНИХ служб ВСТАНОВИВ та розшукано матір малих та з'ясували обставинних вказаної події. Ее та дядько, Який МАВ наглядаті за дітьми, притягнено до адмінвідповідальності. Про це повідомілі у відділі комунікації полиции області.

"34-річна жінка є матір'ю-одіначкою та має доньку 2015 и сина 2014 років народження. Усі разом смороду прожівають у Житомире. Того дня, 26 серпня, за словами жінки, малі ПІШЛИ разом з ее 41-річним братом прогулятісь. Водночас очевідці розвитку ситуации стверджують, что діти частенько разом з чоловіком знаходяться самє на пункті прийому склотари, де сортують пляшки ", — йдет у Повідомленні.

Відтак ювенальні інспектори роз'яснено матері, яка такоже є інвалідом, ее обов'язки относительно виховання малолітніх.

Відносно матері були оформлені Адміністративні матеріали за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, что їх замінюють, обов'язків по виховання дітей) КУпАП, а относительно ее брата, дядько малих, — за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства …) КУпАП. На зафільмованому відео видно, як чоловік вдаряє по рукам 5-річного хлопчика.

"Ранее жодної информации про Цю батьківщину у нас не Було и пріводів для спілкування з нею теж, — розповіла начальник відділу ювенальної служби ГУНП Житомирщини Наталя Гончарук. — Водночас сім'я перебуває на обліку у Центрі СОЦІАЛЬНИХ служб через СКЛАДНІ Життєві обставинні. После цього випадка ми направили інформацію и до служби у справах для дітей для забезпечення постійного супроводу дітей ".

До слова, загаль ніні під посилений Увага ювенальної інспекторів Житомирщини находится около 1200 родин, Відтепер среди них буде и ця сім'я.

Источник

Comments

Новости