Дана Уайт позначив свої найближчі плани по організації боїв — Украинские новости

Новини спорту:Команда Сергія Реброва закріпила лідерську позицію в чемпіонаті Угорщини.

Ференцварош, який очолює українець Сергій Ребров, вдома обіграв Дебрецен в перенесеному матчі першого туру чемпіонату Угорщини (2: 1).

Гості відкрили рахунок на 13-й хвилині, відзначився Боді. Однак уже в першому таймі Фраді вийшли вперед завдяки дублю Сигера.

У складі господарів у стартовому складі вийшли два українця, Олександр Зубков і Ігор Харатін. Обидва півзахисника заробили по жовтій картці в першому таймі. Зубкова змінили на 60-й хвилині, Харатін відіграв повний матч.

Ференцварош закріпив лідерську позицію в чемпіонаті Угорщини. Команда Реброва набрала 56 очок і тепер випереджає МОЛ Віді на 6 пунктів, маючи матч в запасі. Наступний матч Фраді проведуть 27 травня на виїзді проти Уйпешта.

Роналду показав вибухову швидкість на тренуванні (Відео)

Ференцварош — Дебрецен 2: 1

Голи: Сігер, 21, 42 — Боді, 13.