Connect with us

Коррупция

ДБР Затримано податківця, Який одержував щомісячні хабарі від підприємця


Слідчі теріторіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у городе Хмельницькому, Затримали головного державного ревізора-інспектора одного з Управлінь ГУ державної податкової служби у Рівненській області за те, що бере неправомірної вигоди службових особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вімаганням (ч. 3 ст. 368 Крімінального кодексу України).

За попередня інформацією, податківець Вимагаю від представника підприємства щомісячну неправомірну вигоди у размере 150 долларов за непроведення относительно него Перевірки у сфері обігу підакцізніх товарів та невтручання у діяльність.

30 травня 2020 року слідчі ДБР Затримали податківця в порядку ст. 208 Крімінального процесуального кодексу України после одержаний ним обумовленої неправомірної вигоди за 4 місяці, а самє 400 долларов США та 5400 гривень.

После проведення обшуків у автомобілі, Яким керували Затриманий, слідчі виявило та вилуч Грошові кошти у сумі 1870 долларов США та 1500 грн. Наразі трівають першочергові слідчі Дії.

Процесуальне керівництво Опис досудового розслідуванням у крімінальному провадженні Здійснює прокуратура Рівненської області. Оперативний супровід — Відділ по борьбе с корупцією та організованою злочінністю Управління Служби безпеки України в Рівненській області.

Санкція статті предполагает наказание у виде позбавлення Волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обійматі певні посади чи займатіся Певної діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

ИсточникComments

Новости