Connect with us

Бизнес

Держбюджет України за квартал недоотримав майже 28 мільярдів доходів — Украинские новости


Антимонопольний комітет України (АМКУ) провів зустріч з керівниками мереж АЗС, під час якої обговорювалося питання зниження ціни на паливо найближчим часом.

Про це повідомляє АМКУ.

«Сьогодні в Комітеті відбулися зустрічі з керівниками мереж АЗС. Учасники ринку дали вичерпні пояснення щодо поточної ситуації з ціноутворенням і більшість з них погодилися з висновками АМКУ про наявність потенціалу до подальшого зниження цін«, — йдеться в повідомленні.

Опитування: Майже половина українців «підтримали б» введення НС в країні

Відзначається, що протягом трьох місяців Антимонопольний комітет цілеспрямовано збирає і аналізує інформацію про ринок нафтопродуктів в Україні. Приводом для поглибленого дослідження став висновок про невідповідність цін на стелах автозаправок факторів, які на них впливають: цін на нафту, опт, курс валют тощо.

«Протягом грудня 2019 року — березня 2020 року це фактори зазнали істотних змін: поступове здешевлення опту, обвал цін на нафту, зміцнення гривні взимку і пов’язані з пандемією коронавируса ослаблення нацвалюти і скорочення попиту в березні», — додається в повідомленні.

Так, комітетом була розроблена інформація — як по українському ринку нафтопродуктів в цілому, так і по окремим його гравцям. Було враховано і вплив глобальної та європейської кон’юнктури.

Допомога бідним українцям: Зеленський дав доручення Кабміну

«Є результат — від 5 грудня, коли АМКУ видав перші в цій» кампанії «рекомендації, ціни на бензини і дизпаливо на АЗС знизилися в середньому на 13%. Але сьогоднішня зустріч з керівниками мереж АЗС підтвердила розрахунки Комітету — умови для подальшого зниження цін на бензин і дизпаливо дійсно є. і Антимонопольний комітет вітає мережі, які поділяють таку позицію «, — наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося, Антимонопольний комітет України (АМКУ) очікує істотного падіння цін на бензин і дизпаливо в зв’язку з великим обвалом цін на нафту на 30%, який стався 9 березня.

Нагадаємо:

Число випадків інфікування COVID-19 у всьому світі станом на ранок 1 квітня перевищила 858 тис. З них майже 180 тис. — одужали.

На планеті більше 200 країн і територій, де виявили вірус — серед них і Україна.

В Україні станом на ранок 1 квітня зафіксовано 669 лабораторно підтверджених випадків коронавирусной інфекції COVID-19.

З них 17 летальних 10 пацієнтів одужали.Source link

Comments

Новости