Connect with us

Бизнес

Держмитслужба почне відстежувати рух морських вантажів онлайн — Украинские новости


Державна митна служба України в тестовому режимі приєдналася до блокчейн-платформі TradeLens, що дозволяє стежити за переміщеннями морських вантажів онлайн.

Про це повідомляє прес-служба Державної митної служби України.

«За переміщенням морських вантажів можна буде стежити онлайн — Нова митниця приєдналася в тестовому режимі до блокчейн-платформі TradeLens«, — йдеться в повідомленні.

Держстат: За минулий рік українці отримали майже 3,7 трлн доходів

Таким чином відомство отримало доступ до кабінету, який дозволяє відстежувати онлайн-логістику контейнерів, а також бачити їх супровідні документи ще до прибуття товарів в Україну.

Зокрема, завдяки даним TradeLens Держмитслужба вже відправила на ретельну перевірку контейнер з перевищенням ваги на 700 кг.

Відзначається, що приєднання до TradeLens дає можливість відстежувати онлайн логістику кожного контейнера в режимі реального часу. Відтепер Держмитслужба зможе аналізувати інформацію про транспортування товару з моменту появи відповідного замовлення.

Також вантажі з низьким рівнем ризику будуть проходити митний контроль в портах швидше. Зате блокчейн-платформа «буде сигналізувати«Про вантажі, які потребують більш ретельної перевірки.

Пенсіонерам в Україні підвищили пенсії: Скільки, кому і коли очікувати

TradeLens — спільний проект данського транспортного конгломерату Maersk і американської IT-корпорації IBM. Це свого роду блокчейн-платформа, якою користуються понад 150 учасників для організації контейнерної логістики та відстеження вантажів.

У систему TradeLens входять понад 100 морських портів і портових операторів, більше 20 морських перевізників, інтермодальних операторів (перевізників, що транспортують товар кількома видами транспорту), більше 10 митниць інших країн і одна з провідних міжнародних банківських груп.

Зараз роботу блокчейн-платформи тестує головний офіс Держмитслужби, але незабаром доступ до неї отримають митниці, які мають вихід до портів.

Робота в тестовому режимі триватиме близько року, повідомили в Держмитслужбі.

Нагадаємо:

Число випадків інфікування COVID-19 у всьому світі станом на ранок 1 квітня перевищила 858 тис. З них майже 180 тис. — одужали.

На планеті більше 200 країн і територій, де виявили вірус — серед них і Україна.

В Україні станом на ранок 1 квітня зафіксовано 669 лабораторно підтверджених випадків коронавирусной інфекції COVID-19.

З них 17 летальних 10 пацієнтів одужали.



Source link

Comments

Новости