Connect with us

Новости региона

Дев’ять мільярдів гривень аліментів стягнулі з батьків-боржниківДев’ять мільярдів гривень — самє таку суму аліментів за рік стягнулі з батьків, Які заборгувалі своим дітям.

Несмотря на новий Суворий закон деякі батьки все одно хітрують и не дають грошей.

Про це йшлось у Програмі «Контролер» на ТРК «Україна».

У 2018 году Кабмін посил закон про аліменти. Депутати ухвали низьку законодавчо ініціатив під гаслом «Чужих дітей НЕ буває». Розмір мінімальніх витрат змінілі з 30% від Прожитковий мінімуму до 50%. Тобто аліменти на дітей до 6 років ма ють становитися около 849 гривень. Від 6 до 18 років — тисяча п’ятьдесят-дев’ять гривень.

За цімі нормами, если аліментнік НЕ сплачує более трех місяців, а загальна сума его Боргу перевіщує 6 місяців, виконавці могут забороніті Йому віїжджаті за кордон, Керувати автомобілем (если Це не єдине джерело доходу), користуватись зброєю та полюваті. Если аліментнік ігнорує заборонено, на него чекає адміністративний штраф або до 2 років ув’язнення. Кроме того, на его борг накладають штраф від 20 до 50%, а майно могут конфіскуваті и продать на торгах. Державних СЛУЖБОВЦІВ, Які не дають грошей на дітей, ма ють право звільніті. Если аліментнік скаржилася, что віплачуваті гроші дитині ні з чого, виконавці могут Відправити его на Суспільно Корисні роботи, а зарплатою погашатімуть борг.

«Якщо боржник добровільно НЕ Виконує решение суду про Стягнення аліментів, слід звернути до державної виконавчої служби або до приватного Виконавця. Если ж загальна сума Боргу перевіщує суму платежів за 3 місяці, виконавець может конфіскуваті майно аліментніка. Если заборгованість понад 6 місяців, зверніться в поліцію Із заявив про злісне Ухилення від сплат аліментів. Під крімінальну відповідальність підпадають пріховування доходів, зміна місця проживання або місця роботи без ПОВІДОМЛЕННЯ державного або приватного Виконавця, Які прізвелі до Виникнення заборгованості в размере 3 місяців. Для Відкриття крімінального провадження слід звернути Із заявив до правоохоронців », — рассказал Ярослав Куц.

Як розказать у Програмі, загаль у Реєстрі боржників аліментів 170 тисяч осіб. Альо декому все ж вдається Стягнуто борг з колішніх. Останні півтора року динаміка стягнених аліментів Покращена. Если 2017 року до Посилення закону боржники виплати 1,7 мільярда гривень, то у 2018 почти 4,5 мільярді гривень, а за 9 місяців 2019 — 5 мільярдів. На Суспільно Корисні роботи у 2018 году Відправлено тисяча п’ятсот п’ятьдесят-п’ять осіб, у 2019 — 4115.

Источник

Comments

Новости