Connect with us

Бизнес

директор ГТС відреагував на звернення нардепів в КСУ з приводу анбандлінга «Нафтогазу» — Украинские новости


У поїздах зараз заборонено продаж продуктів харчування, вода в пляшках дозволена для продажу тільки в нічних поїздах.

Про це нагадав в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик в Facebook.

«Щодо харчування. Тут керуємося рекомендаціями МОЗ — в поїздах на час заборонено продаж продуктів харчування. В нічних — провідники зможуть запропонувати тільки воду в пляшках. Прошу пасажирів звернути на це увагу», — написав він.

Юрик також повідомив, що вже відкрито продаж квитків на поїзди в західному напрямку.

«Ми точково отримали дозвіл регіональних комісій. Правда, туди рух стартує не з 1 червня, а з 4 червня. Слідкуйте за офіційними повідомленнями та бережіть себе!» — додав глава Укрзалізниці.

Як повідомлялося раніше, швидкісні потяги готові почати рух, відновлення пасажирських залізничних перевезень почнеться з 1 червня, з 4 червня розпочнеться рух в західному регіоні.

В Україні почали тестувати на антитіла до коронавірус

Як повідомлялося, уряд з 12 березня ввело в Україні карантин з метою протидії поширенню коронавирусной інфекції COVID-19. Зокрема, були закриті заклади торгівлі, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок і банків. Зупинено роботу метрополітену в Києві, Харкові та Дніпре, рух наземного транспорту в містах, припинено міжміське і міжобласне автомобільне, залізничне і авіасполучення.

З 11 травня в Україні розпочався перший етап ослаблення карантинних обмежень. При цьому Кабмін дозволив працювати деяких торговельних закладам та установам побутового обслуговування населення. Другий етап пом’якшення карантинних заходів повинен початися 22 травня. До 22 червня в Україні буде діяти адаптивний карантин.

Китай змінив версію походження коронавируса

Згідно графіка відновлення роботи транспорту в Україні, опублікованого міністром інфраструктури, з 1 червня будуть відновлені залізничні пасажирські перевезення в міському, регіональному, міжобласному сполученні і міжобласні пасажирські перевезення автомобільним транспортом, а з 15 червня відновлено авіаційне сполучення.Source link

Comments

Новости