Connect with us

Коррупция

дружина Медведчука розповіла, що готує новий проект — Украинские новости


За час, поки Володимир Зеленський займає посаду президента, істотних змін в Україні не відбулося, однією з головних проблем глави держави є кадрова політика, вважає журналіст, засновник інтернет-видання «ГОРДОН» Дмитро Гордон.

Журналіст, засновник інтернет-видання «ГОРДОН» Дмитро Гордон заявив в ефірі телеканалу«Наш»13 лютого, що він розчарований оточенням президента Володимира Зеленського та відсутністю результатів реформ в Україні після його обрання.

Ведучий попросив Гордона прокоментувати інтерв’ю, яке він нещодавно взяв у лікаря-педіатра Євгена Комаровського. У цьому інтерв’ю доктор сказав: «Результати Зеленського викликають величезну смуток. Просто величезну. Просто іноді хочеться ридати, і все. Я просто бачу, і мені дуже погано».

«Тут не йдеться про розчарування від діяльності президента Зеленського. Тут йдеться про розчарування, пов’язаному з людьми, яких президент Зеленський поставив на ті чи інші керівні посади. Так, розчарування велике, але воно не стосується особисто президента. Якщо ви запитаєте мене, то я скажу: я вірю Зеленському, я йому абсолютно вірю, вважаю його гарним чоловіком, патріотом України, але, на мою думку, за ті 10 місяців, які він перебуває при владі, він не зміг сформувати команду професіоналів. І я розумію чому » , — сказав журналіст.

Гордон пояснив, що у кожної людини, не тільки у Зеленського, є всього кілька близьких товаришів, яким він довіряє і яких він, у разі обрання президентом, зміг би запросити на важливі посади.

«Мені максимум називали вісім чоловік … Запитайте у мене, я вам теж скажу: п’ять-шість. Ну, може, вісім. Чому ви думаєте, якщо у нас у всіх є по п’ять — вісім (надійних) людей, у президента Зеленського має бути 20 або 50? у нього точно так же людей немає, і це по-людськи зрозуміло. Єдине, я вважаю, що, якщо ми хочемо зберегти Україну (а мова йде про збереження держави, я дуже боюся, що скоро ми залишимося в країні під назвою Україна, що складається з п’яти-шести областей — Київської, Житомирської, Вінницької, Полтавської, Черкаської та Черн Виговського), ми повинні зібрати кращих професіоналів, незалежно від їх партійної приналежності і симпатій, сформувати з них уряд, дати їм повноваження, контролювати їх, прийняти єдині правила і норми і почати саджати, нарешті, за корупцію. У нас же ніхто не сидить. жодна собака не сидить! а пройшло 10 місяців. Нам же говорили, що будуть посадки … я не кровожерливий, але я хочу, щоб посадили чоловік п’ять — 10, а решта зрозуміли, що за це садять «, — сказав Гордон.

На його думку, скасування прийнятого в 2014 році закону про люстрацію, який обмежує право для високопоставлених чиновників часів президентства Віктора Януковича займати посади в органах державної влади, могла б допомогти залучити професіоналів до управління державою.

«У нас є велика кількість аполітичних професіоналів, яких треба залучати до роботи … Я б скасував закон про люстрацію. Це хибний закон, який писався у РФ і був прийнятий через російську агентуру в українському парламенті. Це чисто російський закон, покликаний послабити інститути української державності. Чого домоглися цим законом? це помилка. І непритягнення професіоналів до роботи у владних структурах — це помилка. (Вождь соціалістичної революції Володимир) Ленін говорив, що кухарка може управляти державою. Чи не мо жет. І не може неспеціаліст зуби лікувати «, — зазначив журналіст.

Гордон розповів, що обговорював із Зеленським кадрові питання в грудні під час зустрічі в Офісі президента.

«Я сказав, що потрібно залучати таких людей, як (колишній глава СБУ, екс-начальник Головного управління розвідки Міноборони Ігор) Смешко, як (російський економіст і опозиційний діяч, колишній радник президента РФ Володимира Путіна Андрій) Ілларіонов. Залучати кращих, які розбираються . я це сказав прямо в очі. Повторю: потрібно брати найрозумніших, найталановитіших, але не пов’язаних з режимом Януковича близько … в країні є такі брили, як Ігор Смешко, і це злочинно (я говорю на повному серйозі) не використовувати цю людину. Пр еступно! Тому що такого рівня фахівців у сфері безпеки ми можемо перерахувати на пальцях однієї руки. Його треба просити: «Ігор Петрович, прийдіть туди або туди. Рада національної безпеки очоліть або Службу зовнішньої розвідки «. Щось треба робити! Не можуть такі люди не служити державі», — вважає журналіст.

Гордон підкреслив, що як і раніше вважає, що Зеленський був кращим вибором для України в 2019 році, тому що вперше за багато років на чолі держави виявився не корупціонер.

«У нього не так багато людей, на яких він може спертися, у нього не вистачає, я так думаю, людей, яким він стовідсотково може довіряти (крім дружини, мабуть, і (бізнес-партнера в минулому, а зараз першого помічника) Сергія Шефіра, напевно). Йому складно. І будь-якого було б складно. Але краще Зеленський, ніж (п’ятий президент Петро) Порошенко. краще Зеленський, ніж Янукович. Це був найкращий вибір. Скажу важливу річ: у нас сьогодні президент (вряди- повіки!) Не корупціонер. у нас сьогодні президент не очолює системну корупцію в країні. Це дуже важливо. у нас ьогодні президент, який хоче щось зробити для країни. Це дуже важливо. Тому що перед цим були два президенти, які рвали тільки на себе, збагачувалися, займалися божевільним брехнею. Сьогодні президент — порядна, осудна людина. Так, йому нелегко, та , у нього немає команди. Так, (поруч) купа ідіотів і непрофесіоналів. Але це не дало мені приводу засумніватися особисто в ньому «, — сказав журналіст.

Він вважає, що шанс, що в Україні відбудуться зміни, є, але президенту потрібно в першу чергу зайнятися кадрами.

«Мені не подобається, що за ці 10 місяців немає змін, які ми б бачили. А головна зміна, яке бачить будь-яка людина, — додається у нього грошей в кишені чи ні. У мене гроші зменшуються. Це пов’язано з економічною ситуацією. Я можу сказати про себе і свою сім’ю: мені за ці 10 місяців президентства дуже шанованого мною людини стало важче. Сподіваюся я? Так, але надій мало, тому що я не бачу системи залучення кращих кадрів, а кадри вирішують все. Це найголовніше. я повинен бути впевнений, що, наприклад, міністр з питань сільського госп яйства — це найкращий в Україні фахівець із сільського господарства, а його команда — найкращі менеджери в цій сфері. Я повинен бути впевнений, що міністр оборони — це найкращий з усіх, хто може очолити армію. А зараз я цього не спостерігаю. Я знову спостерігаю ідіотів депутатів без життєвого досвіду. Я не кажу — професійного, а навіть без життєвого досвіду. Тому що тільки обмежена людина може сказати, щоб жінка продала собаку або кота (щоб оплатити комуналку). У мене тоді запитання: кого ви понабирали? Раніше сиділи корупціонери, а зараз сидять ідіоти. Тобто корупціонерів ми поміняли на ідіотів. А можна якось розумних людей туди залучити? «- резюмував журналіст.

. (TagsToTranslate) é é (t) à (t) ü (t) é (t) í é

Источник — АнтикорComments

Новости