Connect with us

Коррупция

Двом депутатам сільраді на Донеччині, Які прічетні до организации псевдореферендуму у 2014 году, повідомлено про підозру


Оточення Зеленського влаштувало масштабну аферу з медичним вантажем з Китаю
Оточення Зеленського влаштувало масштабну аферу з медичним вантажем з Китаю

Оточення президента Володимира Зеленського в розпал карантину займається контрабандою товарів медичного та іншого обладнання на чартерних рейсах з Китаю.

Контрабанда здійснюється на президентських літаках, які доставляють засоби індивідуального захисту для забезпечення медустанов в Україні. Про це в Facebook написала журналістка Світлана Крюкова.

«Всі чули про відомі президентські літаки, які здійснюють чартерні рейси і доставляють засоби індивідуального захисту для забезпечення медустанов. Спочатку це були Боїнги компанії SkyUP. Тепер уже в повітря підняли і» Мрію «. Наш гарант щовечора щиро переконує всю країну в тому, що все це робиться з метою забезпечити медустанови всім необхідним — для боротьби з епідемією. Однак є і зворотна сторона медалі, про яку мало хто знає, але скоро дізнаються всі «, — розповіла вона.

За словами Крюкової, оточення Зеленського займається контрабандою товарів медичного та іншого призначення для комерційних компаній великих торгових мереж.

«Контрабанда — це без документів, за готівку, по-жлобськи. Малий і середній бізнес перебувають на межі банкрутства. Виходять з мітингами під Кабмін. У той час, як окремі наближені Зеленського багатіють з кожним рейсом. Масштаб цієї афери величезний. Тому що на кожному борту разом із засобами індивідуального захисту летить частина вантажу, який збувається через комерційні сеті. Імена цих ділків, які беруть участь в операції «Баум», добре відомі «, — зазначила Крюкова.

Читайте також: Кабмін сьогодні планує визначитися з відкриттям продовольчих ринків

Журналістка пообіцяла незабаром розкрити імена і деталі розслідування.

Нагадаємо, що літак Ан-225 «Мрія» приєднався до перевезення гуманітарних вантажів — медичних засобів для боротьби з коронавірусів з Китаю в країни Європи.Comments

Новости