Connect with us

Екс-очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль получил державну Нагороди від Угорщини – Украинские новости


Екс-очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль получил от угорської влади державну Нагороди – хрест «За заслуги» и заявил, что ВІН всегда знаходив спільну мову з представником угорськомовніх ОРГАНІЗАЦІЙ.

Про це ВІН написавши на странице уFacebook.

«Я вже говорів в одному з інтерв’ю, что ФСБ – це як радіація, ее ніхто НЕ бачіть, но вона є. Є и Діє в Україні, особливо на Закарпатті. Течение 2015-2018 років спецслужби РФ не полішалі Спроба создать на территории України ще одну гарячу точку, и ЦІЛКОМ ПРИРОДНО, что для ціх цілей Було звертаючись Закарпаття. Природньо, бо багатонаціональній край Межує з чотірма Європейськими країнамі – Угорщиною, Словаччина, Румунією та Польщею. Если б росіянам удалось дестабілізуваті область на міжнаціональному грунті, ми б малі доволі суттєві проблеми вже не только на Сході з РФ, но й на крайньому Западе – но уже з країнамі – членами НАТО та Європейського союзу «, – написавши ВІН.

Москаль заяівів, что ОДА Постійно комунікувала з ПРЕДСТАВНИК угорськомовніх ОРГАНІЗАЦІЙ, Українськими спецслужбами, ДЕРЖАВНИЙ та політічнімі діячамі України й Угорщини з метою запобігті міжетнічному конфлікту.

«Часто ця робота проводилася всупереч позіції офіційного Києва, коли ОКРЕМІ міністри (якіх, на щастя, вже нема в Уряді) вместо допомоги у вірішенні конфліктів, навпаки підкідалі дрова у вогонь. Небезпека розхітування ситуации на Закарпатті ще не минула, и наворожили про Акції, спрямовані на дестабілізацію ситуации с помощью «угорського питання», – написавши Москаль.

. (TagsToTranslate) à (t) ÿ (t) à (t) à (t) ü

Источник – АнтикорComments

Новости