Connect with us

Коррупция

Екс-президент Киргизстану після виклику на допит полетів до Росії, але обіцяв повернутися — Украинские новости


Призначення Олексія Данилова на пост заступника глави РНБО — одне з найбільш несподіваних і найвдаліших призначень президента Зеленського за останні дні.

Про це пише в Facebook журналіст Андрій Капустін. В середині двохтисячних він працював радником з питань ЗМІ Данилова, який тоді займав пост голови Луганської ОДА.

«Повірте, що, якби недопрезідент Ющенко не збив Данилова з посади губернатора, тому що Данилов пройшов за квотою Тимошенко, то є великий відсоток ймовірності, що ОПГ» ЛНР «взагалі могло сьогодні і не бути …», — написав Капустін.

«Досить згадати, як Данилов неодноразово і вкрай категорично наполягав на нарадах, щоб прикордонники почали стріляти на ураження по машинам, ганяють з Росії контрабанду … Але, оскільки тодішній командир прикордонного загону їздив на вихідні в Ростов — паритися в лазні зі своїм російським колегою , то, як ви розумієте, ні про яку стрільби по годувальника та мови бути не могло … Тому що контрабандний товар могли хіба що заарештувати … з тим, щоб трохи пізніше повернути обуреним пацанам мало не вибаченнями … «, — додав журналіст.

За словами Капустіна, «без особливого ентузіазму» до ідеї вогню на поразку по контрабандистам поставився і тодішній секретар РНБО Петро Порошенко.

«Мені довелося бути з ним в одному вертольоті, коли ця істота здійснювало обліт кордону … І з повітря було більш ніж добре видно, що умовна межа між двома країнами була, як павутиною, покрита коліями контрабандного транспорту — від легких» Газелей «до важких армійських бензовозів … За перегін через кордон контрабандного бензовоза тоді водилам платили аж 25 гривень … Що непогано характеризувало ситуацію з робочими місцями в області … «, — згадує Капустін.

«Треба було бачити обличчя Порошенко, коли йому доповідали, що тільки через Краснодон кожен день проходить контрабанди на мільйон доларів … Судячи з відчуженої мрійливості цієї особи, в черепній коробці тодішнього секретаря РНБО грав зведений контрабасний оркестр … До речі, саме після цього візиту, потоки контрабанди через Луганський ділянку кордону зросли в рази … «, — додав журналіст.

За словами Капустіна, Данилов не влаштовував Ющенко тим, що «пройшов за квотою Тимошенко».

«Але, якщо б недопрезідент не збив Данилова, думаю, що він би все одно зумів переломити ситуацію і перекрити кордон … А заодно довів би до логічного фіналу справи проти Тихонова і Єфремова … Того самого, що ініціював створення» ЛНР » , якого відпустили з в’язниці, і на чиїх руках кров тисяч жертв … Причому, Єфремова було за що надовго закривати вже тоді … Але недопрезідент Ющенко, збиваючи Тимошенко, на той момент вже щосили цілувався в ясна з зі своїм тезкою-шапкокрадом … «, — міркує Капустін.

«Здається, що Олексій, який як ніхто в Києві, знає зсередини ситуацію в ОРДЛО, все це пам’ятає … І його призначення дасть нехай і не саме публічне, але більш ніж ефективне вирішення багатьох проблем … Льоша, пали !!! ! «, — підсумував журналіст.

Призначений заступник секретаря РНБО Данилов ще 15 років тому пропонував стріляти на ураження по машинам російських контрабандистів, - журналіст Капустін 01
Призначений заступник секретаря РНБО Данилов ще 15 років тому пропонував стріляти на ураження по машинам російських контрабандистів, - журналіст Капустін 02
Призначений заступник секретаря РНБО Данилов ще 15 років тому пропонував стріляти на ураження по машинам російських контрабандистів, - журналіст Капустін 03
Призначений заступник секретаря РНБО Данилов ще 15 років тому пропонував стріляти на ураження по машинам російських контрабандистів, - журналіст Капустін 04

Comments

Новости