Connect with us

Культура

Еротичний фільм «365 днів» звинуватили в романтизації викрадення і сексуального рабства — Українські новини


Як відомо, фільм «Я,« Побєда »і Берлін» за однойменним романом Кузьми Скрябіна став одним з переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно.

Зйомки фільму за романом Андрія Кузьменка «Я,« Побєда »і Берлін», почнуться у Львові вже в липні. Напередодні мер Львова Андрій Садовий зустрівся зі знімальною групою фільму.

Про зустріч повідомила прес-служба ЛМР.

«Зараз у Львові є нові цікаві локації. Ми будемо тут навіть знімати берлінську частина сюжету, адже в самому Берліні вже немає тих локацій 90-х років, а у Львові ми знайшли все необхідне. Будемо розкривати для кіноспівтовариства раніше незвідані локації », — розповів кінооператор Дмитро Недря.

Також режисери групи поділилися з мером Львова загальноукраїнською проблемою з відсутністю якісних павільйонів для зйомок. Садовий зацікавився ідеєю створення такого павільйону в нашому місті і пообіцяв, що в міській раді вивчать це питання.

«Якщо від міста щось потрібно, то ви можете максимально розраховувати на наше сприяння. Нам вигідно, щоб у Львові створювалися фільми, щоб це якимось чином давало місту рекламу. Це особливо потрібно в нинішній час », — зазначив Садовий.

Фінансова підтримка з боку держави становить 27 млн ​​грн — це 75% загальної вартості виробництва. Роботу над фільмом почали в листопаді 2019 року.

SAG Awards 2021: нова дата проведення нагородження

Це буде комедія, що розповідає історію хлопця Кузьми, який придбав перше у своєму житті авто під маркою «Перемога». Готовий разом з нею підкорювати весь світ, герой вирушає зі своїм товаришем Бардом в Берлін. Однак ні сам Кузьма, ні Бард не підозрюють, які шалені пригоди чекають їх, а також того, що повернуться вони з цієї подорожі вже зовсім іншими людьми.

Режисером-постановником фільму є Ольга Ряшина. Автори адаптації сценарію — Анатолій Крим і Олексій Комаровський. Продюсерами стрічки виступили Олексій Терентьєв і Артем Доллежаль.

Реліз фільму в Україні заплановано на грудень 2020 року.

джерело

Comments

Новости