Connect with us

Спорт

Формула-1: старт в липні, 19 гонок в сезоні


Новини спорту:Перші етапи в сезоні можуть провести без глядачів.

Спортивний директор Формули-1 Росс Браун розповів про те, як серія планує провести сезон-2020 року, повідомляє Sky Sports.

"Якщо ми почнемо на початку липня, то зможемо провести 19 гонок. Буде складно — три етапи поспіль, тиждень відпочинку, потім знову три етапи. Звичайно, перельоти для команд і всіх учасників стануть великою проблемою. На наш погляд, найкраще почати сезон в Європі. Можливо, це буде гонка без глядачів. Ми можемо організувати чартери для команд і переконатися, що все протестовані і небезпеки немає. Гран-прі без глядачів — це не дуже здорово, але все ж краще, ніж взагалі без гонок. Необхідно пам'ятати, що за гонками спостерігатимуть мільйони уболівальників з дому.

Мінімальна кількість етапів для чемпіонату — вісім, і їх можна набрати, навіть якщо ми стартуємо в жовтні. Але завжди є можливість перенесення гонок на наступний рік. Ми обговорюємо таку можливість і можемо закінчити сезон в січні, незважаючи на складності. Якщо говорити про цей сезон, то можливі всі варіанти — від восьми до 19 Гран-прі ", — заявив Браун.

Гонщик Формули-1 досі не дістався додому після скасування Гран-прі Австралії

Нагадаємо, на даний момент першою гонкою нового сезону значиться Гран-прі Франції 28 червня. Перші дев'ять етапів 2020 року скасували або перенесли через пандемію коронавируса.

Источник

Comments

Новости