Connect with us

Политика

Глава ЦВК розповів про роботу комісії над Виборчим кодексом — Украинские новости


Щоб бути сильними, потрібно стати єдиними. Щоб бути єдиними, треба стати сильними.

На цьому наголосив у своєму зверненні з нагоди Дня соборності України Президент України Володимир Зеленський.

«Рівне 101 рік тому відбулася одна з найбільш знакових подій в історії української державності та національно-визвольного руху.» Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України «. Це цитата з Акту Злуки, який сповіщав про возз’єднання в єдину, незалежну державу і був урочисто проголошений діячами УНР і ЗУНР 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. у всіх куточках України зустріли це піднесено і захоплено: нарешті з’явився шанс для побудови собор ой і самостійної країни. І він, на жаль, було втрачено. Амбіції тодішніх політиків завадили їм досягти справжнього державного єдності. Єдності не в словах, а на ділі «, — підкреслив Президент.

Він нагадав, що незабаром УНР залишила Київ під натиском більшовиків, більшість території Галичини зайняли польські війська. Північну Буковину — румуни, а Закарпаття відійшло Чехословаччині.

«Минуло більше ста років. Чи зробили ми висновки з цієї історії? Вона вчить нас простому, але життєво важливого для України принципом: тільки разом ми сильні», — підкреслив Зеленський.

За його словами, тема єдності болить кожному українцю. У сучасному світі відчуття нації єдиним цілим виникає не тільки завдяки спільним традиціям, культурі і релігії. Є ще цінності, які прийнятні для кожного куточка України. І за якими в майбутньому українців могли б ідентифікувати в кожному куточку планети, переконаний глава держави. Він додав, що це — цінності чесноти і порядності; вихованості і толерантності; цінності свободи і демократії; бажання економічного добробуту та процвітання; бажання бути заможним; цінності поваги до закону, приватної власності і поваги один до одного.

«Я — українець. Тому що живу за законом. Завжди готовий в разі необхідності захистити свою рідну землю. Я зразок для пострадянського простору: в захисті своїх прав, захисту свободи слова, правової держави, громадянського суспільства, нульової толерантності до корупції. Я — українець . тому що я відповідальний громадянин. я плачу податки. Чи не їду на червоний, правильно паркуюся, ніколи не сідаю за кермо в нетверезому стані. Піклуюся про навколишнє середовище. Вчуся критично мислити. я українець — тому що ми кращі в спорті, науці, в IT. Я веду здоро ий спосіб життя. Вчу іноземні мови. Підтримую рівні можливості для реалізації чоловіків і жінок. Поважаю права представників усіх національних меншин і всіх релігій «, — підкреслив Президент.

За його словами, цей список можна доповнювати довго. І це потрібно робити кожному українцю, щоб в сучасному світі бути конкурентоспроможним.

«Щоб бути сильними, потрібно стати єдиними. Щоб стати єдиними, потрібно бути сильними. І щоб згодом українцям стати першими. Так, це мрія. Але загальна мрія завжди була для нас рушійною силою. Тієї силою, яка нам зараз так потрібна. З Днем соборності України! «, — привітав український Президент.

Comments

Новости