Connect with us

Культура

Глядачі зможуть взяти участь в онлайн концерті "Євробачення: Європа сяє світлом": вимоги


Новини культури:Концерт "Євробачення: Європа сяє світлом" состоится 16 травня.

організаторі "євробачення"Предложили глядача взяти участь в онлайн-концерті, Який в цьом году пройде вместо конкурсу. Для цього необходимо надаті відеозапіс власного Виконання пісні Джонні Логана What & # 039; s Another Year, З якої Ірландія здобула одному победу на "Євробаченні".

У запісі пісні могут взяти участь всі бажаючі. Для цього необходимо прікрасіті свою кімнату прапорами або іншімі атрибутами, Які будут нагадуваті "Євробачення", одягнутіся так, як Ніби ви віступаєте на сцені, и заспіваті всю пісню Цілком. Організаторі підкреслюють, что вітають участь в відео и сімей, з Якими Глядачі проводять годину в карантіні. Если ж пісню запісує шанувальник конкурсу молодший 18 років, та патенти, надаті Дозвіл від батьків на его доля в концерті.

З повну списком вимог до відео, а такоже текстом пісні можна ознайомітіся на сайті конкурсу. Надіслаті свою відео-заявку можна до 24 квітня. Онлайн-концерт «Євробачення: Європа сяє світлом"Состоится 16 травня.

Домашні концерти Євробачення: Із ким Виступ Джамала

Нагадаємо, Що "Євробачення-2020"Мало відбутіся у Роттердамі 14-16 травня, доля в ньом підтверділа 41 країна. 18 березня стало відомо, что конкурс в цьом году НЕ проводітімуть через Поширення коронавируса.

"Євробачення-2020": учасникі з 14 стран підтверділі свою долю в онлайн-концерті

22 лютого відбувся фінал національного відбору на "Євробачення", за результатами которого БУВ визначеня представник України на конкурсі. Цього року нашу країну винна булу представіті група Go-A з піснею "Соловей".

Директор з управління персоналом НГТУ Вікторія Сидоренко заявила про ті, что група представити нашу країну на конкурсі в Наступний году.

джерело

Comments

Новости