Connect with us

Новости региона

Google Склаві список Місць для відпочинку, Які найчастіше шукають українціВ Україні поступово знімають карантінні обмеження, тому люди шукають возможности літнього відпочинку за кордоном и Всередині країни.

Пошукові запиті, пов’язані з відпочінком, щоб зрозуміті, як українці думають про подорожі та туризм в период пандемії, проаналізувалі в Google, пише «Українська правда».

Цьогоріч популярним є відпочинок в Коблево, Лазурному и заливе. Десятка популярних напрямків для відпочинку в Україні за результатами пошуку в Google Виглядає так: Коблево, Лазурне, Затока, Бердянськ, Одеса, Приморськ, Урзуф, Білосарайська коса, Київське море, Кирилівка.

В Україні Кількість пошукових Запитів относительно проживання в Готель, апартаментах ТОЩО Почаїв зніжуватіся в лютому и впала на 44% в квітні в порівнянні з тім же періодом Минулого року.

Коли країна Почаїв послаблюваті обмеження на поїздкі, це позначілося и на поиска.

Согласно з пошуково запит Google, Інтерес українців до подорожей почав відновлюватіся з кінця квітня в Середньому на 6% Щотижня.

Загаль пошуковий Інтерес в червні віріс на 46% в порівнянні з квітнем и практично досяг докарантінного уровня.

Незважаючі на сітуацію, деякі країни відкрівають свои кордони для українців, и ми спостерігаємо сплеск інтересу до міжнародніх туристичних поїздок.

Пошукові Предложения про відпочинок в Туреччині, Албанії та Єгипті стали найпопулярнішімі в Україні за 2 квартал 2020 року.

А вся десятка Виглядає так: Туреччина, Албанія, Єгипет, Болгарія, Чорногорія, Грузія, Мальдіви, Балі (Індонезія), Хорватія, Греція.

В Google такоже зауважілі зростання пошукових Запитів, пов’язаних з агротуризмом. Є Збільшення на 44% в червні 2020 року порівняно з червня Минулого року; екотуризм — 46% зростання у порівнянні з минулим роком; и Значне Падіння інтересу до гарячих турів в порівнянні з аналогічнімі періодом Минулого року — мінус 83%, а такоже до екскурсійніх турів — мінус 56%.

Источник

Comments

Новости