Connect with us

Культура

Група Metallica випустила Запис свого концерту за 2017 рік (Відео) — Українські новини


Виконавець роли Скотта Маккола в серіалі "Вовченя" Тайлер Поузі в своєму Twitter написав Звернення до каналу, Який Створив серіал.

Хей, MTV. Я думаю, что прийшов час повернути вовченя в Нових серіях. Сімейний відпочинок на березі Джерсі, зустріч учнів старшої школи. Я готов. 28 років — Цілком відповідній вік — написавши актор.

28 років — це нінішній вік Тайлера Поузі. Серіал складався з шести сезонів, что Вихід з 2011 по 2017 рік, актор дает зрозуміті, что НЕ Надто змінівся з часів последнего сезону.

Колішні партнери по серіалу Із захоплень зустрілі Цю ідею, если судити з коментарів, Які смороду залиша під постом.

Я в ділі, — Колтон Хейнс, виконавець роли Джексона Уіттмора, которого после іншого сезону сценаристи відправілі Вчитися в Лондон.

Я Обом руками за, — Коди Крістіан, Який зіграв Тео рейки.

На Заклик Поузі відгукнувся и офіційний акканут MTV, Який давши зрозуміті, что фанатам поки краще Залишити надії: Шкода, что це не в моїх силах.

"Більше ключів и демонів": Netflix продовжено серіал "Ключі Локка"

Серіал "Вовченя" розповідав про Старшокласник, которого покусав невідомий звір, после чого герой віявляє у собі Незвичайні здібності. Творець серіалу Джефф Девіс после закриття серіалу в 2017 году планував перезавантаження, но вона НЕ відбулася. Тепер і актори, что знімаліся в серіалі, вімагають або продовження, або ребута. Чи зможу промовчаті канал MTV або Зроби якісь кроки?Comments

Новости