Connect with us

Наука

Хакери можуть «підслухати» пароль через звук клавіатури — дослідники — Украинские новости


У Великобританії дослідники виявили ефективність невеликих доз психотропної речовини MDMA, більш відомого як екстазі, для безпечного лікування алкоголізму.

Про це повідомляє The Guardian.

«Дослідники з Брістоля, що на південному заході Великобританії, вперше вивчили застосування невеликих доз MDMA (напівсинтетичне психоактивну з’єднання, широко відоме під сленговим назвою« екстазі »- ред.) При лікуванні алкоголізму і заявили про безпеку такої терапії», — йдеться в повідомленні .

Вчені прийшли до висновку, що застосування цієї речовини разом з психотерапією ефективніше інших методів лікування алкогольної залежності. Уточнюється, що серед добровольців майже не було рецидивів, також не спостерігалося шкідливого впливу на психіку або фізичний стан.

У тестуванні нового методу взяли участь 11 добровольців. За їх здоров’ям спостерігали протягом 9 місяців. За цей час залежність повернулася до однієї людини, п’ятеро стали непитущими, а решта іноді випивають, але не доходять до стадії алкоголізму.

Читайте також: В Австралії вилучили партію екстазі на $ 61 млн

Дослідники пояснюють такі результати тим, що часто коріння алкоголізму — це психологічні травми і страхи, і MDMA в поєднанні з психотерапією допомагає пацієнтам справитися з ними.

Як відомо, лікування алкоголізму традиційними методами часто не дозволяє уникнути рецидивів. Всупереч старанням лікарів, 89% п’яниць повертаються до шкідливої ​​звички протягом трьох років після позбавлення від залежності. Зокрема, в Великобританії вісім з десяти алкоголіків не виліковує остаточно.

Comments

Новости