Connect with us

Культура

HBO представивши повноцінній трейлер "Перрі Мейсона" від Роберта Дауні-молодшого — Українські новини


Новини культури:У життя без работе Джеймс Менголда спробував Показати Справжня трагедію мутантів.

Спілкуючісь з фанатами в Twitter за сприяння порталу ComicBook, режисер и сценарист Джеймс Менголда рассказал много цікавого про свой фільм "Логан" (2017), в якому Х'ю Джекман в Останній раз з'явився в образі Росомахи.

За сюжетом цієї картини, мутантів на Землі почти НЕ залиша, а старіючій Логан доглядає за Важко Хворов Чарльзом Ксавьє, Який страждає від Небезпечна телепатічніх нападів.

Пізніше з'ясовується, что именно один з таких нападів прівів до вімірання мутантів. Менголда зізнався, что цею сюжетний поворот ставши сюрпризом и для него самого, Аджея ВІН НЕ очікував, что студія вірішіться на такий смілівій крок.

З цього приводу режисер написавши: "Я не думав, что коли-небудь зможу змиритися з ідеєю, что Чарльз ненавмісне вбивши Людей Ікс во время одного з нападів деменції, но я відчував, что за ЦІМ героєм винна стояти якась глибока трагедія. Я вдячний керівнікам Fox за їх смілівість, а такоже Нашій публіці, яка з готовністю прийнять такий розвиток подій".

"Логан": Режисер фільму пояснивши, чому НЕ побоявся вбити Росомаху

Про ті, что Менголда при створенні "Логана" МАВ значний творчу свободу, говорити и тієї факт, что фильм получил "дорослий" рейтинг R. ризики собі віправдав, тому что в світовому прокаті картина зібрала почти $ 620 млн при бюджеті $ 97 млн.

Кроме того, "Логан" попал в число номінантів на "Оскар" в категорії "Кращий адаптованості сценарій".

джерелоComments

Новости