Connect with us

Наука

Hyundai показав прототип нового електрокара


Південнокорейський автовиробник Hyundai показав прототип електрокара Hyundai 45.

Про це повідомляє портал Motor1.

"Прототип отримав найменування Hyundai 45 і вагомий офіційний статус: він повинен дати уявлення про те, в якому саме напрямку буде розвиватися дизайн екстер'єру" зелених "моделей марки", — йдеться в повідомленні.

У Hyundai збираються розробити для своїх електрокарів унікальний стиль, так як прототип вже називають "символічною віхою для майбутнього дизайну".

Уже відомо, що зовнішність концепту дизайнери перенаситив відсилання до найпершої моделі Hyundai, що з'явилася в середині сімдесятих років минулого століття. Її назва не уточнюється, але, судячи з усього, мова йде про компактний хетчбек Hyundai Pony. У той же час зовнішність концепту названа "прогресивною, чуттєвої і спортивної".

Hyundai показав прототип нового електрокара

Відзначається, що технічних подробиць автомобіля поки немає, за винятком того, що силова установка концепту буде повністю електричної.

Читайте також: Hyundai представила свій перший автомобіль з сонячним дахом

Можливо, прототип забезпечать розширеними можливостями персоналізації — в тому числі і кузовних елементів, так як, по-перше, натяки на щось подібне виробник собі вже дозволяв, а по-друге, на першому фото прототипу чітко видно світлодіодні кластери на кормі.

Дебютує Hyundai 45 на публіці вже 10 вересня в рамках виставки у Франкфурті.

Фото: ru.motor1.com

Источник

Comments

Новости