Connect with us

Политика

«Євросолідарності» закликає уряд створити спільний штаб для порятунку економіки — Украинские новости


У Верховній Раді триває доопрацювання законопроекту «другої хвилі» щодо карантину, зокрема в частині, пов’язаній з оподаткуванням доходів фізичних осіб в Україні.

Про це повідомила голова Комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова (фракція «Слуга народу») в Facebook.

«Допрацьовуємо законопроект« другої хвилі »карантину. Мої думки — це збереження доходів населення. Вчора відстояла свою норму щодо неоподаткування податком на доходи фізичних осіб (18%) перших 4 тис. Гривень доходу в випадках, якщо місячна зарплата до 7000. Чи пропонувала кордон в 15 000 грн. Почнемо з 7000. Це теж прогрес », — зазначила Третьякова.

Як повідомляв Укрінформ, орієнтовно, проведення позачергового засідання Верховної Ради заплановано на суботу, 28 березня.

Раніше в коментарі УКРІНФОРМу заступник голови фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук розповіла, що зараз очікується реєстрація законопроекту від депутатів ВР, в першу чергу — від членів економічного комітету, комітету з питань соціальної політики, щодо «підтримки найбільш незахищених категорій та економічних стимулів для бізнесу , спрощення роботи ».

Кабінет міністрів 25 березня ввела режим надзвичайної ситуації у всій Україні з метою запобігання поширенню Covid-19.

З 12 березня в Україні на тритижневий карантин закриті навчальні та торговельні заклади, крім продуктових магазинів, аптек, автозаправок і банків. Зупинено роботу метрополітенів в Києві, Харкові та Дніпре, припинено міжміське і міжобласне автомобільне, залізничне і авіасполучення.

14 березня Кабінет міністрів ухвалив рішення про тимчасову заборону в’їзду в Україну іноземців та закрив міжнародне пасажирське сполучення. Тимчасова заборона на в’їзд на територію України іноземних громадян почав діяти з 00 год. 00 хв. 16 березня. З 17 березня закриті пункти пропуску через державний кордон України для авіаційного, залізничного та автобусного сполучення.

Читайте також: Кабмін пропонує Раді скоротити витрати бюджету через коронавируса — Геращенко

Станом на ранок 26 березня в Україні зафіксовано 145 лабораторно підтверджених випадків Covid-19, з них 5 летальних, 1 пацієнт одужав.

За даними Worldometers, станом на 10.00 в світі зафіксовано 472 529 випадків зараження коронавірусів, з них 21 304 летальних і 114 740 осіб одужали.Comments

Новости