Connect with us

Спорт

Інтер і МЮ ведуть боротьбу за гравця Барселони — Украинские новости


Новини спорту:Андрій Павелко розповів про винагороду для гравців національної та юніорської збірної.

У жовтні збірна України обіграла вдома португальців і гарантувала собі вихід на Євро-2020 з першого місця у відбірковій групі. Президент УАФ Андрій Павелко розповів про преміальні для гравців команди за вихід на турнір.

«Всі платежі, які ми проводимо, абсолютно прозорі. У тому числі преміальні для гравців збірної України U-20, яка стала чемпіоном світу. З них сплачено всі податки. Такої практики до нас не було. Принаймні, в архіві ми не знайшли бухгалтерських документів по виплатах преміальних будь-якої збірної України.

Національна збірна отримає премію за вихід на Євро-2020 і солідну винагороду за перемогу на груповому етапі Ліги Націй. Всі гравці отримують виплати на персональний рахунок і зможуть, не приховуючи, показувати всі ці доходи перевіряючим організаціям. Так ми заплатили команді Олександра Петракова. Так ми на початку наступного року заплатимо гравцям і тренерам національної команди за вихід на Євро-2020.

Запланована до виплати сума буде рекордною для національної збірної. Приємно, що ми ніколи не обговорюємо розмір преміальних з гравцями по ходу змагань. Футболісти і тренери знають, що в разі успіху вони будуть гідно винагороджені ».

Павелко підсумував футбольні досягнення України в 2019 році

Нагадаємо, що на Євро-2020 Україна точно зіграє з Нідерландами та Австрією. Також суперником «жовто-синіх» стане одна з команд, яка пройде плей-офф в березні (Румунія / Грузія / Північна Македонія / Косово / Білорусь).

Источник

Comments

Новости