Connect with us

Спорт

Кабмін ліквідував Державне агентство спорту — Украинские новости


Новини спорту:Доротея розповіла, що вона сильно видихалася в кінці сезону.

Біатлоністка збірної Італії Доротея Вірер, Яка двічі вигравала Великий кришталевий глобус заявила, що не впевнена в продовженні кар’єри після закінчення ізоляції через коронавируса.

«Як справляюся з карантином? Я спокійна. Відверто кажучи, мені не дуже хочеться займатися спортом. Прекрасно почуваюся на дивані, іноді роблю прибирання.

Як повернутися в форму? Я буду кататися на лижероллерах, а потім у мене буде бігова доріжка, яку доставлять в найближчі дні. Але зараз у мене немає ніякого бажання: спорт — це головне, але не єдине в моєму житті.

Яким чином зберегти мотивацію після двох переможних сезонів? Я все ще не знаю, чи буду продовжувати кар’єру. Я сильно видихалася в кінці сезону. Від однієї думки, що потрібно повернутися до тренувань, я не знаю, як це зробити.

Офіційно: Олімпіади-2020 перенесена

Цією паузою я користуюся для того, щоб прочитати повідомлення від фанатів, і чекаю прибуття Великого кришталевого глобуса і Малого в мас-стартах. Вони будуть у моєї мами, яка навіть більше мене радіє всьому трофеїв «, — розповіла вона в прямому ефірі в Instagram.

Источник

Comments

Новости