Connect with us

Политика

Кабмін ліквідував два державних агентства


Кабінет міністрів прийняв рішення ліквідувати Державне агентство спорту і Державне агентство розвитку молоді і громадянського суспільства і утворити відповідні ліквідаційні комісії.

Відповідна постанова від 25 березня опубліковано на Урядовому порталі.

"Кабінет міністрів України постановляє: 1. Ліквідувати Державне агентство спорту і Державне агентство розвитку молоді і громадянського суспільства. 2. Встановити, що термін заяви кредиторами своїх вимог становить один місяць", — йдеться в документі.

Також уряд постановив утворити комісії з ліквідації Державного агентства спорту і Державного агентства розвитку молоді і громадянського суспільства.

Згідно з рішенням, головою двох комісій по ліквідації затверджений директор департаменту економіки і фінансів в сфері спорту Міністерства культури, молоді і спорту Юрій Музика.

Голові комісії уряд доручив затвердити їх персональний склад і забезпечити здійснення заходів, пов'язаних з ліквідацією Державного агентства спорту і Державного агентства розвитку молоді і громадянського суспільства. Також голова комісії повинен проінформувати в двомісячний термін Кабінет міністрів України про результати проведеної роботи.

Як повідомлялося, 4 грудня 2019 року Кабінет міністрів на чолі з Олексієм Гончаруком утворив сім нових центральних органів виконавчої влади у сферах культури, молоді та спорту в рамках бюджету об'єднаного Міністерства культури, молоді і спорту.

Читайте також: МКМР перейменували в Міністерство культури і інформполітики

Так, згідно з постановою, були утворені: Державне агентство України з питань мистецтв; Державне агентство України з питань художньої освіти; Державне агентство розвитку молоді і громадянського суспільства України; Державне агентство спорту України; Державне агентство розвитку туризму України; Державна інспекція культурної спадщини України; Державна служба охорони культурної спадщини України.

Верховна Рада 4 березня затвердила новий Кабмін на чолі з прем'єр-міністром Денисом Шмигаль. МКМР вирішили знову розділити — на Міністерство молоді та спорту і Міністерство культури і інформаційної політики.

Источник

Comments

Новости