Connect with us

Политика

Кабмін посилив карантин в Україні — що забороняється — Украинские новости


Народний депутат з фракції «Слуга народу» Гео Лерос, який оприлюднив відео з братом керівника Офісу Президента Денисом Єрмаком, повідомив, що до нього додому приїхали працівники Служби безпеки для вручення повістки.

Про це Лерос написав в Facebook.

«Приїхала СБУ за адресою мого проживання. Єрмак, коли мені чекати ГБР і прокуратуру?» — написав Лерос.

Пізніше депутат уточнив, що співробітники СБУ приїхали вручати йому повістки.

«Upd: кажуть, приїхали додому порядку вручати, але вдома мене немає, я за молоком поїхав. Адвокат поїхав до них», — зазначив Лерос.

Укрінформ звернувся до СБУ за підтвердженням або спростуванням цієї інформації.

Читайте також: «Питання нацбезпеки»: Єрмак пояснив, чому звернувся до силовиків через «відео ЛЕРОС»

Як повідомлялося, 29 березня народний депутат Гео Лерос (фракція «Слуги народу») опублікував в Facebook кілька відео, на яких брат глави ОП Андрія Єрмака нібито обговорює з співрозмовниками питання призначення на державні посади.

У свою чергу, Андрій Єрмак заявив, що подасть заяви до Служби безпеки і Державне бюро розслідувань у зв’язку з оприлюдненими відео з його братом Денисом Єрмаком.

Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький порушив кримінальну справу за зверненням народного депутата Гео ЛЕРОС про отримання хабарів при призначенні на державні посади.

Читайте також: ДБР відреагувало на заяву Єрмака і відкрило справу за чотирма статтями

У свою чергу, ГБР порушило кримінальну справу за заявою Єрмака щодо поширення матеріалів про нібито продаж державних посад.

Раніше керівник Офісу Президента Андрій Єрмак звернувся в зв’язку з оприлюдненими відео з його братом Денисом в Службу безпеки і Державного бюро розслідувань, оскільки, за його словами, мова йде про сплановану акцію і питанні національної безпеки.

Comments

Новости