Connect with us

Коррупция

Кадрі з Донбасу и мультфільми з фетрових іграшок — діти писали реценції на книги СУЧАСНИХ авторів


Американська кінокомпанія Warner Bros. випустить режісерську версию супергеройського фільму «Ліга справедлівості» Зака Снайдера. Стрічка Вийди 2021 року на стрімінговому сервісі HBO Max.

Про Майбутній реліз режисер оголосів у прямому ефірі під час онлайн-перегляду та Обговорення своєї картини «Людина зі Сталі» в соцмережі Vero. Подякував Warner Bros. за можлівість Завершити роботу над власним монтажем, а фанатам за підтримку. Шанувальник Вимагаю, аби студія випустила его Власний версию «Ліги справедлівості».

Театральна версія фільму на основе коміксів видавництва DC Comics Вийшла у прокат у лістопаді 2017 го. Це продовження стрічок «Людина зі Сталі» та «Бетмен проти Супермена». Дія відбувається за два роки после загібелі Супермена. Бетмен и Диво-жінка збірають команду супергероїв, щоб захістіті Землю від інопланетного загарбників — ліходія Степового Вовка, за сюжетом.

Зак Снайдер БУВ змушеній покинути проєкт через смерть доньки. Є теорія, что его насправді звільнілі студійні боси, незадоволені результатами попередньої картини та побачення у новій. Доробитися стрічку найнялі постановника «Месніків» Джосс Відона.

Фільм коштував $ 300 млн, а зібрав $ 657 млн. На момент виходи це БУВ найгіршій Показник у франшізі. Отримав 40% позитивних рецензій крітіків за данімі сайту Rotten Tomatoes.

Фанати Снайдера започаткувалі флешмоб, у якому закликали студію віпустіті орігінальну версию, Якій дали умовний назви «Снайдеркат». Просувалі хештег #ReleaseTheSnyderCut. Згідно до Акції долучень актори стрічки. Сам режисер підтрімував цікавість пріхільніків и підтверджував Існування своєї Версії, публікуючі в мережі кадри з невикористаних матеріалу.

Щоб Завершити постпродакшн, Снайдер збірає команду, яка Із самого качана працювала з ним над фільмом. Актори кож запишуть додаткові діалоги. Пріпускають, что студія віділіть від $ 20 млн до $ 30 млн на доопрацювання.

За словами режисера, без постійніх вимог фанатів и можливости, Які Надаються стрімінг-сервіси, его версия «Ліги справедлівості» могла б Ніколи НЕ війта. Такоже відіграла роль пандемія. Студії спецефектів, з Якими співпрацюють Warner Bros., поки НЕ ма ють роботи. Тому Їм замовлять роботу над «Снайдеркатом».

Постановник зазначилися, що так и не Подивився театральну версію, якові после него закінчив Відон. Альо запевняє, что его версія буде кардинально відрізнятіся.

«Це буде абсолютно нове кіно — каже Снайдер. — Особливо для тих, хто дивився фільм, Який Вийшов у прокат. Ві, напевно, бачили только чверти Із того, что я Зробив. До цього я думав, что цею монтаж так ніхто й Не Побачив. І лишь років за 20 хтось вірішіть зняти документальне кіно, и тоді я дам Їм Дещо з мого матеріалу «.

У якому форматі показуватімуть «Лігу справедлівості», поки невідомо. Є Версії, что це буде чотірігодінній повнометражній фільм або міні-серіал Із шести епізодів.

Джерело: Gazeta.uaComments

Новости