Connect with us

Новости региона

Карантин без ріболовлі: з 1 квітня на Житомирщині заборонено ловити рибу та раківЗ 1 квітня у Жітомірській області стартує нерестовий Заборона на вілов риби.

Про це інформує екологічна інспекція Поліського округу.

У весняно-літній период щорічно проводитися операція «Нерест», во время якої забороняється вілов риби та других водних живих ресурсов, у т.ч. раків.

Забороняється вілов водних біоресурсів у Такі рядки:

з 1 квітня по 20 травня — на річках областей та їх притоках;

з 1 квітня по 09 червня — на озерах, водосховища, ставки та других водоймах;

з 1 квітня по 30 червня — в прідаткових водах річок та других водних об'єктів.

Лов (Добування) раків у водоймах, что підконтрольні управлінню державного агентства рибного господарства, забороняється у Жітомірській області з 01 квітня по 20 червнята з 15 липня по 05 вересня во время віношування ікрі, личинок, Першої та Другої ліньок.

Во время нересту такоже забороняється проведення вибухово та других відів робіт, Добування будівельних матеріалів (видобування піщано-гравійної суміші, розчістку русел річок, днопогліблення, берегоукріплення ТОЩО).

Порушення правил рибальства карається як накладення штрафів, так и притягнений до крімінальної відповідальності. Сума штрафів за Порушення правил рибальства согласно КУпАП ставити від 34 до 680 грн. За незаконне зайняття рибна промисло, что завдан істотну шкоду передбача кримінальна відповідальність відповідно до ст. 249 ККУ. Штраф від 1 700 до 3 400 грн або обмеження Волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь и ЗАСОБІВ промислу та Всього добутого.

Источник

Comments

Новости