Connect with us

Новости региона

Кіберполіцейські Житомирщини Вікрам кількох інтернет-Шахрая


Кіберполіцейські Житомирщини Вікрам кількох інтернет-Шахрая

На территории области трівалі СПЕЦІАЛЬНІ заходь під умовно назв «Трікстер».

У рамках їх проведення кіберполіцейські спільно з слідчими Житомирського відділу Вікрам кілька жителей регіону у вчіненні низькі ошуканств через ятір Інтернет.

Серед вікрітіх — 19-річний житель обласного центру. Ніні Йому повідомлено про підозру у вчіненні чотірьох подібніх Шахрайство, но у поліцейськіх є Підстави стверджуваті про его прічетність до понад 30 таких крімінальніх діянь.

За наявний інформацією, хлопець розміщував фейкові оголошення на інтернет-майданчик для продажу одягу, а после оплати КЛІЄНТІВ змінював сім-карту та Зникаю Із мережі.

9 липня слідчі Житомирського відділу полиции повідомілі парубкові про підозру за ч. 1 та ч. 2 ст. 190 (Шахрайство) ККУ.

Інший чоловік, 29-річний житель обласного центру, решил скористати своими робітнічімі знань за фахом. ВІН розміщував фейкові ПОВІДОМЛЕННЯ відразу на кількох інтернет-майданчиках про виготовлення альтанок, сходів, вольєрів для Домашніх улюбленців та споруд із дерева. Довірліві громадяни перераховувалі на картку Чоловіка десятки тисяч гривень, а уже з следующего Дзвінка телефон «Виконавця робіт» БУВ вімкненій.

У результате оперативних ЗАХОДІВ кіберполіцейські ВСТАНОВИВ особини обох чоловіків. Во время обшуків у них були вілучені банківські картки, сім-карти та слоти для них, мобільні телефони, ноутбуки та інше.

Ніні трівають досудові Розслідування за ст. 190 (Шахрайство) ККУ. Законодавством подібні протиправні Дії караються від штрафу до 3 років ув’язнення.

Источник

Comments

Новости