Connect with us

Наука

Київстар запустив безкоштовні консультації з кардіологами в мобільному додатку — Украинские новости


Національний телеком-оператор «Київстар» спільно з мобільним сервісом моніторингу здоров’я Doctor Online почав співпрацю з Національним інститутом серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова.

Тепер користувачі цієї програми можуть отримати безкоштовну консультацію у відеоформаті від кращих кардіологів, розповіли Укрінформу в прес-службі Київстар.

«В рамках співпраці користувачі програми Doctor Online зможуть отримати безкоштовно не тільки консультацію лікаря-кардіолога в додатку, а й фахівця Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова в відеоформаті. Така можливість надається спеціально для пацієнтів із серцево-судинними патологіями, яким показаний більш вузькопрофільний підхід до діагностики та подальшого лікування », — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що опція буде особливо корисною для пацієнтів, які проживають за межами Києва і не мають можливості особисто відвідати медичний заклад.

«У період карантину ми не тільки нарахували по 150 гривень бонусних коштів 64 тисячам лікарів, а й разом з нашим партнером, компанією« Доктор онлайн », зробили безкоштовними консультації в Doctor Online, і за цей час ними скористалося понад 40 тис. Користувачів. Це показує, що запит на телемедицину в нашій країні зростає. Завдяки дистанційним консультацій з лікарями українці з різних регіонів тільки за допомогою свого смартфона і інтернету сьогодні мають доступ до якісної медицини », — розповів маркетинг-директор компанії» Київстар «Павло Даніман.

У свою чергу, директор компанії «Доктор онлайн» Микола Кисіль зазначив, що додаток Doсtor Online на свої смартфони вже завантажили більше 240 тисяч користувачів, в підтримці програми працюють 70 професійних лікарів. «Цього ми досягли менш ніж за рік роботи. Але ми не зупиняємося і прагнемо допомогти і підтримати наших користувачів в складний час карантину і не тільки. Тому зробили консультації лікарів-кардіологів в додатку Doctor Online безкоштовними до 31 липня 2020 року. Крім цього, консультації висококваліфікованих фахівців Інституту ім. М.Амосова — унікальна можливість для всіх, хто має серйозні проблеми зі здоров’ям, відчути підтримку професіоналів навіть на відстані », — сказав він.

Для того, щоб скористатися новою опцією додатки, досить звернутися до лікаря-кардіолога через додаток Doctor Online. Там лікар розповість пацієнтові про можливість організації такої консультації онлайн і зробить запит на проведення онлайн-консультації в медичній інформаційній системі MediNET. До запиту відразу додаються результати обстежень пацієнта при їх наявності. Після цього пацієнт отримує повідомлення на номер телефону з посиланням на онлайн-консультацію. У зазначений день і час він переходить за посиланням і консультується з фахівцем, а за результатами відеоконсультації пацієнт отримує висновок фахівця з рекомендаціями.

Читайте також: Київстар звернувся до комітетів ВР і міністерства у зв’язку з можливим зниженням доходів телеком-ринку

За словами головного лікаря Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. Н. М. Амосова Сергія Сіромахи, за всі роки існування інституту планові операції в ньому майже ніколи не припинялися. Однак переінакшених завдяки пандемії світ відкоригував трохи прагнення медиків. Тобто якщо раніше, за інформацією Сіромахи, в інституті проводилося 10-12 операцій на відкритому серці кожен день і ще приблизно стільки ж менше складних оперативних втручань, то тепер медики установи мають право надавати лише екстрену допомогу. «Але пацієнти все ще чекають нашу підтримку і консультації. Серед них є і люди у віці, батьки дітей, вагітні з серцевою патологією. Тому нам важливо знайти нові майданчики для дистанційного консультування пацієнтів, щоб наші громадяни з будь-якого міста і селища могли отримати нашу допомогу. Співпраця з Київстар та Doctor Online дозволить наблизити нашу рекомендацію, допомога до кожного пацієнта, вчасно знайти і підхопити тих, хто вже не може чекати. Врятувати тих, хто майже втратив сили і надію », — заявив головний лікар.

У прес-службі оператора нагадали, що Київстар не перший раз співпрацює з Національним інститутом серцево-судинної хірургії. В рамках соціальної ініціативи Sharity компанія Київстар перерахувала 1,6 млн грн для порятунку дитячих сердець. На ці кошти було проведено 43 операції. А в рамках спільного проекту СМС-благодійності Київстар і УББ «Дитяча надія» в відділення вроджених вад серця інституту ім. М.Амосова було передано необхідне обладнання, що дозволяє оперативно допомагати маленьким пацієнтам, які мають вроджені вади серця.

Як повідомлялося раніше, Doctor Online — це додаток в сфері телемедицини, розроблене однойменною компанією за підтримки Київстар. У додатку Doctor Online користувачі можуть звернутися до обраного фахівця за консультацією як через чат, так і через відео- або аудіодзвінок, отримати направлення на аналізи, замовити доставку ліків, а також запланувати в календарі графік прийому медикаментів.

На сьогоднішній день в підтримці програми Doctor Online працюють більше 70 кваліфікованих фахівців. Серед них є сімейні лікарі, терапевти, педіатри, урологи, кардіологи, дерматологи, ендокринологи, гінекологи і невропатологи. За добу вони готові здійснити до 5000 консультацій.

Додаток доступний для використання абонентами всіх мобільних операторів. До кінця травня консультації безкоштовні.

Фото з відкритих джерел

Comments

Новости