Connect with us

Культура

Кінофестиваль Docudays UA буде проведено онлайн через карантин


Новини культури:Організаторі кінофестівалю вірішілі провести Захід онлайн.

У зв & # 039; язку з введенням в Києві карантину для ПРОФІЛАКТИКИ Поширення коронавируса, кінофестиваль про права людини Docudays UA пройде онлайн.

Як повідомляють організаторі, з 24 квітня по 3 травня включно пройдуть 45 онлайн-трансляцій Правозахисна ЗАХОДІВ RIGHTS NOW! і подій майстерні документалістікі DOCU / клас. А також более 50 стрічок в безкоштовно доступі до 10 травня на платформі DOCU / SPACE.

"Для нас це решение повно викликів и експеріментів: ми будемо дерти Українським кінофестівалем, Який состоится онлайн. Тому долучітіся до Docudays UA-2020 зможуть НЕ только кияни, но и вся Україна", — відзначають організаторі.

Всі фестівальні кінопоказі та онлайн-трансляції будут безкоштовно. За возможности, можна оплатіті за переглядання довільну суму або сделать благодійний внесок на сайті фестивалю.

Онлайн-фестиваль Збереже всі конкурсні програми — DOCU / МИР, DOCU / УКРАЇНА и DOCU / КОРОТКО.

Карловарській кінофестиваль відкрів прийом заявок на Eastern Promises

Найближче годиною буде опублікована детальна програма и розклад фестивальних онлайн-трансляцій.

Нагадаємо, в цьом году Docudays UA присвячений темі дорослішання. У контексті державної політики Пропонується розібратіся в правах дітей и як может звучать голоси молоді в обговоренні Громадського вопросам.

джерело

Comments

Новости