Connect with us

Культура

Китайські кінотеатри знову почінають працювати: покажуть "Месніків" і "Аватар"


Новини культури:Китайський прокат перезапускатімуть "Аватаром" і "Месники".

Відновлюють роботу китайські кінотеатри ма ють Намір повернути глядачів с помощью найкасовішіх фільмів в історії. Як Зазначає видання The Hollywood Reporter, прокатнікі будинків з компанією Walt Disney про повторному випуску фантастичного блокбастера "Аватар", а такоже всех чотірьох частин "Месніків".

Даті релізів поки НЕ назіваються, но передбачається, что фільми стартують як только відкріваються знову кінотеатри будут отрімуваті цифрові копії. Умови Угод з правовласником НЕ уточнюються. Ранее стверджував, что державної China Film Group удалось узгодіті прокат касових хітів минуло років, дозволили кінотеатрам на Певної етапі залішаті Собі сто відсотків прибутку від продажів квитків.

Відзначімо, что повторні прокати популярних в Китаї фільмів як правило віклікають підвіщеній Інтерес у глядачів. Так, что Вийшла в 2012 году стереоскопічній версія стрічки "Титанік" Джеймса Кемерона змогла зібраті понад 145 миллионов долларов.

Що стосується "Аватара", то его заробіткі в національному прокаті свого часу перевіщілі 200 миллионов долларов, и це при тому, что в 2009-2010 роках Кількість екранів в стране Було значний меншим, чем зараз.

Як світ кіно страждає від коронавируса:

джерело

Comments

Новости