Connect with us

Культура

Книжковий базар «Петрівка» закривають: підприємці «вирують»


У Києві мають намір знести книжковий ринок, розташований біля станції метро «Почайна» (колишня «Петрівка»). Відповідною інформацією поділився видання «Вечірній Київ».

У четвер, 2 червня, адміністрація «Петрівки» зібрала всіх підприємців орендарів і заявила в ультимативній формі, що ринок закривають, щоб на його місці побудувати новий торговий центр. Всім співробітникам повідомили, що необхідно обов’язково переїжджати на узгоджене місце в районі ангарів на станції метро «Лісова».

Однак, підприємців такий розклад не влаштовує — вони створили власне громадське об’єднання і вже у вівторок, 7 червня, будуть збирати мітинг, щоб відстояти свої права на роботу і ведення бізнесу.

Вони запрошують усіх небайдужих і журналістів приєднатися до протесту.

Book Space 2020: в Дніпрі вперше проходить книжковий онлайн-марафон

Засновник фонду «Культурна інновації» і підприємець Владислав Трубіцин прокоментував рішення адміністрації ринку:

«В минулому році відбулася реконструкція книжкового ринку, а гроші — від 3 до 50 000 доларів збирали з підприємців, орендарів, — каже Владислав Трубіцин. — Саме продавці книг зі своїх грошей зробили реконструкцію, під запевнення адміністрації, тепер ніхто не вижене. Однак, в даний час ринок закривають. Є рішення Київради 2004 року по ділянці землі під книжковим ринком. Рішення, яке ми громадою, за допомогою юристів і депутатів будемо оскаржувати і в порядку громадської ініціативи запропонуємо Київраді розглянути повторно ».

Крім цього, він підкреслив, що колектив книжкового ринку буде відстоювати свої права тільки законними методами.

джерело

Comments

Новости